امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

ایجاد همدلی بین مسئولان و مردم، منجر به توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر شهر می‌شود

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز درجمع یاوران شورای اسلامی شهرکهای زیباشهر، رکن آباد و گلشن حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس مسعود زارعی در نشست همدلی با یاوران شورای اسلامی شهرکهای زیباشهر، رکن آباد و گلشن که با حضور مهندس شکوهیان شهردار منطقه سه و دیگر مسئولان این شهرداری همراه بود، تاکید کرد: ایجاد وحدت و همدلی بین مسئولان و مردم، توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر شهر را به همراه خواهد داشت.

وی افزود: معتمدین محلی و یاوران شورا می توانند زمینه لازم را برای این همدلی و دخیل بودن مردم در امورات شهری فراهم کنند.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری ‌با بیان این مطلب که مردم ولی نعمتان ما هستند و رسیدگی به درخواستهای آنها رویکرد این کمیسیون است، افزود: مایه افتخار است که فعالیتم در شورای اسلامی شهر را با حضور در بین مردم و برگزاری جلسات با آنها شروع کرده ام و مردم عزیز بدانند که در جهت پیشبرد اهداف خود که همانا خدمت صادقانه به شهر و شهروندان است، از دیدگاه ها و نقطه نظرات مردمی با تداوم این جلسات، استفاده خواهم کرد .

مسعود زارعی در ادامه از تشکیل دبیرخانه کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز در شهرک رکن آباد خبر داد و افزود: پس از تشکیل دبیرخانه در شهرک سعدی، این دومین دبیرخانه کمیسیون است که در شهرک رکن آباد تشکیل می شود.

عضو شورای اسلامی شهر و ناظر شورا در شهرداری منطقه سه ابراز امیدواری کرد: تشکیل اینگونه دبیرخانه ها اقدامی برای هم افزایی و همفکری هرچه بیشتر در جهت بررسی و پیگیری درخواستها و مطالبات مردم باشد.

مسعود زارعی در بخش دیگر و پایانی سخنان خود سلامت و نشاط روحی شهروندان را حائز اهمیت دانست و بیان داشت: شهرداری باید علاوه بر رسیدگی به امور شهر، اجرای پروژه هایی که در ارتقای سلامتی و نشاط شهروندان تاثیر گذارند را نیز مد نظر قرار دهد.

 گفتنی است مهندس مهدی رحیمی رئیس ناحیه دو شهرداری  منطقه سه به عنوان مسئول دبیرخانه رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان انتخاب شد و مقرر گردید از میان یاوران شورا و یا معتمدین محل نیز ، یک نفر به نمایندگی از اهالی به عنوان عضو این دبیرخانه معرفی شود.

انتهای پیام/

۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۳:۰۶

دیدگاه های شما