امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

توجه به محلات کم برخوردار منطقه پنج باید در راس فعالیتهای شهرداری منطقه قرارگیرد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه بازدیدهای  میدانی افسانه خواست خدایی عضو هیئت رئیسه و ناظر شورا در منطقه پنج از محله های این منطقه، این بار مشکلات محدوده سه راه دارالرحمه، بلوار نواب صفوی و کوشک میدان ازنزدیک بررسی شد. 

در این بازدید که  مهندس رضا مسعودی شهردار منطقه پنج شیراز به همراه معاونین منطقه  و جمعی از اعضای شورای محلات نیز حضور داشتند ناظر شورا در منطقه پنج،  توجه به محلات کم برخوردار را در راس فعالیتهای شهرداری منطقه برشمرد. 

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز همچنین با اشاره به ضرورت محرومیت زدایی در نقاط کم برخوردار افزود:  احیای فضای شهری می تواند نقش موثری در راستای تامین رفاه عمومی و زیبا سازی معابر شهری داشته باشد. 
خواست خدایی افزود : موارد شناسایی شده در این بازدید و درخواست های مطرح شده از سوی شهروندان را  بررسی  و در دستور کار شهرداری منطقه پنج قرار خواهد گرفت. 
مهندس رضا مسعودی شهردار منطقه پنج در حاشیه بازدید از سه راه دارالرحمه و بلوار نواب صفوی گفت :  سعی بر آن داریم که به منظور ارتقا کیفی معابر و تامین رفاه عمومی شهروندان و زیبا سازی معابر شهری تلاشی وافر داشته باشیم .
در این بازدید مقرر شد، مغازه ها و خانه های مورد مسیر بلوار نواب صفوی بررسی و در دستور کار تملک قرار گیرند . 
در پایان این بازدید نیز،  تهیه لیست معابری که نیازمند لکه گیری، ترمیم و یا روکش آسفالت هستند با توجه به اولویت بندی در دستور کار شهرداری منطقه قرار گرفت.

۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۲:۱۹

دیدگاه های شما