امروز: جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

آرامستان بهشت احمدی یکی از پروژه‌های شاخص کلانشهر شیراز است که کارشناسانه و بر اساس تدبیر و اندیشه ایجاد گردیده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز مسعود زارعی عضو شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از آرامستان بهشت احمدی در خصوص آرامستان جدید شهر شیراز گفت: آرامستان بهشت احمدی با وسعت بیش از ۴۵۰ هکتار یکی از پروژه‌های شاخص کلانشهر شیراز است که بر اساس تدبیر و اندیشه و اصول کارشناسی در محل جدید خود ایجاد گردیده است و اقداماتی که تاکنون در این آرامستان انجام گردیده است شایسته تقدیر و تشکر ویژه می باشد.

 

در ابتدا رییس کمیسیون سلامت ،محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی ، معاون خدمات شهری شهرداری شیراز، رئیس سازمان مدیریت آرامستانها ،معاونین و کارشناسان با حضور بر مزار دو شهید گمنام و قرائت فاتحه بار دیگر با احترام به مقام والای این عزیزان با آنها تجدید میثاق نمودند و زندگی و سیره شهدا را بهترین الگو و سرمشق برای مسئولان و سبک زندگی مردم در همه عرصه ها دانستند.

مسعود زارعی از همکاران، همشهریان و اعضای شورا درخواست نمود پیشرفت پروژه های در حال اجرای کلانشهر شیراز را با همدلی و همراهی مورد توجه قرار دهند افزود: نباید عملکرد در مسیر مخالف و به صورتی باشد که باعث تعلل یا کندی در پیشرفت پروژه ها باشد. 

وی استفاده از زیرساختهای مناسب و بهره گیری از بروزترین تجهیزات و امکانات در ارائه خدمات مطلوب را الگویی مناسب برای نشان دادن انجام کارهای اصولی و کارشناسانه  با رویکرد آینده نگری دانست و اظهار امیدواری نمود که به همین ترتیب آخرین مراحل پروژه آرامستان جدید شهر شیراز نیز با موفقیت پایان یافته  و در یکی از ایام مذهبی خاص مورد بهره‌برداری کامل قرار گیرد.

عضو شورای شهر در خصوص جلب اقبال عمومی همشهریان محترم نسبت به تغییر آرامستان شهرشیراز خاطرنشان کرد: بایستی  با همکاری صدا و سیما ،فضای مجازی و بهره گیری از نظریات تخصصی فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسبی انجام گردد و همشهریان ارجمند  نسبت به ویژگیها این آرامستان  آگاهی کامل پیدا کنند و به نکات آن کاملا واقف گردند. 

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز نیز در همین راستا گفت: با توجه به اینکه بُعد مسافت یکی از دغدغه‌های مراجعین آرامستان بهشت احمدی بوده است ،مسیرهای دسترسی به آرامستان ، از سه مسیر موجود، مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته و در حال حاضر همه مسیرها اصلاح  و مرمت گردیده و مسیر مهم اکبرآباد به آرامستان نیز راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
رییس سازمان آرامستانها ضمن تشکر از حضور رئیس محترم کمیسیون خدمات شهری در آرامستان بهشت احمدی و بازدید از این آرامستان تاکید نمودند تمام تلاش شهرداری شیراز به منظور ارائه خدمات بهتر، ایجاد آرامش و تسلی خاطر برای شهروندان شیراز می باشد.

در پایان عضو شورای شهر از ایثارگری و تلاش‌های جهادی کارکنان سازمان آرامستانها به خصوص در دوران کرونا که با وجود مشکلات فراوان در حال خدمات رسانی هستند قدردانی کرد و اظهار داشت ، خدمات آنها از دید مردم و مسوولان پوشیده نیست ، خدماتی که در این شرایط سخت که بستگان درجه یک متوفی از متوفی خود فاصله می‌گیرند، کارکنان در نزدیک‌ترین فاصله به فرد فوت شده کار تطهیر و خاکسپاری را انجام میدهند.

۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۱:۲۵

دیدگاه های شما