امروز: یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

هشتمین جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شهرداری شیرا

هشتمین جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شهرداری شیراز روز شنبه مورخ 24/7/1400 در سالن کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر شیراز با چهار دستورکار و حضور اعضای کمیسیون، مدیران شهرداری و سرمایه‌گذاران دو پروژه میدان دوم میوه و تره‌بار و کیف‌پول الکترونیکی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز در این جلسه سرمایه‌گذار کیف‌پول الکترونیکی به ارائه طرح خود پرداخت و طرح سرمایه‌گذار توسط اعضای کمیسیون جهت بررسی‌های کارشناسی به شهرداری ارجاع گردید.

 

اعضای کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز درخصوص دستورکار دوم که بحث واگذاری کارخانه آسفالت شهرداری شیراز به بخش خصوصی با حفظ مالکیت شهرداری، از حیث کاهش هزینه‌های شهرداری و کمک به چابکی مجموعه بود مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر گردید طرحی مبنی بر واگذاری کارخانه توسط کمیسیون تنظیم و پس از انجام اقدامات کارشناسی شهرداری، تصمیم‌گیری در این خصوص صورت پذیرد. لازم به ذکر است شهرداری شیراز دارای دو کارخانه آسفالت با ظرفیت تولید 240 تن در ساعت می‌باشد.

همچنین در این جلسه معاون مالی و اقتصادی شهردار شیراز به ارائه گزارش خود از روند ساخت و قراردادهای مجتمع رفاهی شهرداری شیراز پرداخت. جناب آقای تذروی، رییس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز با تاکید بر این موضوع که تمام اهتمام شهرداری بر افتتاح این پروژه تا دهه فجر امسال باشد افزودند تاثیر وجود این مجتمع بر روحیه کارکنان و به تبع آن پیشرفت روند کاری پرسنل چشم‌گیر خواهد بود.

موضوع میدان دوم میوه و تره‌بار شیراز که از موضوعات جنجالی و پر حاشیه این سال‌های شهرداری بوده است نیز در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر اعضای کمیسیون قرار گرفت و مقرر گردید که در مصوبه شورا در خصوص این موضوع مورد بازبینی قرار گیرد و همچنین بخش‌های مختلف شهرداری جهت تنظیم متمم قرارداد با سرمایه‌گذار مجموعه میدان دوم مذاکرات جدیدی را آغاز نمایند.

 

۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۱:۳۱

دیدگاه های شما