امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بهره وری در عملکرد سا زمان با ایجاد انگیزه در نیروی انسانی افزایش می یابد.

بهره وری در عملکرد سا زمان با ایجاد انگیزه در نیروی انسانی افزایش می یابد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز عضو و ناظر شورای شهر در شهرداری منطقه سه* به منظور تکریم و آشنایی بیشتر با پرسنل شهرداری منطقه سه و همچنین پاسخگویی به درخواست ها و نیازهای کارکنان، با حضور در محل کار آنان، بصورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک روند اجرای امور در بخش های مختلف این شهرداری را مورد رصد و بررسی قرار داد.

در این دیدار مهندس مسعود زارعی به نقش مدیران در ایجاد انگیزه در نیروهای انسانی و تاثیر آن بر عملکرد سازمانی اشاره کرد و اظهار داشت یکی از بزرگترین چالش ها و دستاوردها برای مدیران امروز ایجاد انگیزه در اعضای تیم‌های کاری تحت رهبری آنهاست، چرا که این انگیزه سبب بالا رفتن بازده کاری کارکنان و آشکار شدن بیشتر تلاش و جدیت آنان می شود. انگیزه زمانی به وجود می آید که در کارکنان احساس امنیت و ثبات شغلی، مشارکت و نقش موثر آنان در سازمان و همچنین نشاط و شادابی وجود داشته باشد.

در پایان عضو شورا ضمن تشکر از زحمات پرسنل منطقه، ضرورت تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی همراه با حفظ کرامت آنان را مهم برشمرد ودر جهت افزایش رضایتمندی شهروندان افزود تمامی همکاران گرامی در خصوص پاسخگویی به  شهروندان شریف با رعایت احترام و اخلاق مداری نهایت مساعی خود را به کار ببندند.

۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱:۳۶

دیدگاه های شما