امروز: جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شهرداری برای فروش املاک خود به همکاری کارگزاران خبره نیاز دارد

دهمین جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز که به صورت فوق‌العاده با دستورکار بررسی آیین‌نامه جذب کارگزار بازاریابی و فروش و با حضور اعضای کمیسیون، معاون مالی و اقتصادی شهردار، مدیرکل حقوقی شهرداری، مدیر بازاریابی و فروش و معاونین سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز در این جلسه که با هدف تسهیل هرچه بیشتر همکاری کارگزاران، خریداران و شهرداری شیراز برگزار شد مقرر گردید شهرداری علاوه بر بازبینی و اصلاح در این آیین‌نامه، دستورالعمل اجرایی این آیین‌نامه را تهیه و جهت تصویب به شورای اسلامی شهر شیراز ارسال نمایند.

جناب آقای تذروی، رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز تاکید بر این موضوع که اعداد و ارقام این آیین‌نامه با توجه به رشد بی‌سابقه قیمت‌ها باید حتما مورد بازبینی قرار گیرد و برای ایجاد جذابیت و ترغیب کارگزاران به همکاری با شهرداری شیراز در این آیین‌نامه با رعایت شرایط و ضوابط قانونی اقدام گردد.

آیین‌نامه جذب کارگزاران بازاریابی و فروش در 8 ماده، 34 بند و 6 تبصره جهت برون سپاری امر بازاریابی و فروش املاک شهرداری به شکل قانونی توسط کارگزاران تهیه شده است. 

۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۲:۰۵

دیدگاه های شما