امروز: یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

مهندس زارعی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر:

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از شهرک سعدی که با حضور مهندس شکوهیان شهردار منطقه سه به منظور شناسایی مشکلات و آسیب های اجتماعی این شهرک صورت گرفت، گفت: برای کنترل و کاهش مشکلات فرهنگی اجتماعی باید همه مدیران و مسئولات شهری نسبت به این موضوع به عنوان یک دغدغه بیندیشند.

 ناظر شورای اسلامی شهر در شهرداری منطقه سه با حضور در مرکز گذری کاهش آسیب ها در شهرک سعدی با اشاره به اینکه حوزه خدمات شهری شهرداری شیراز نیز برای کنترل و یا کاهش آسیب های اجتماعی بصورت روزانه اقداماتی را دستور کار دارد، افزود: اگر نگاه علمی به آسیب های شهری داشته باشیم متوجه خواهیم شد که برای مدیریت بهتر این آسیب ها، استفاده از ظرفیت مشارکتهای مردمی و همکاری دیگر ارگانها نیز لازم است.

  رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز، گفت: این کمیسیون و حوزه خدمات شهری شهرداری شیراز در تداوم برنامه های خود و به منظور ارتقاء و گسترش فرهنگ پیشگیری و ارتقاء سطح سلامت اجتماعی، آمادگی همکاری با دیگر ارگانها و یا سازمانها را دارد.

 مسعود زارعی در بخش دیگری از بازدید خود از طرح اجرای سنگ چینی رودخانه محدوده کوچه 79 شهرک سعدی بازدید کرد و گفت: این طرح که یکی از مطالبات ساکنین نیز بوده در حال حاضر توسط شهرداری منطقه سه در دست اجراست.

 زارعی خاطر نشان کرد: پیگیری مطالبات مردمی و ایجاد ایمنی و رضایتمندی آنها برای شورا و شهرداری حائز اهمیت است.

۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۶:۴۱

دیدگاه های شما