امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شهرداری شیراز مکلف شد پروژه تقاطع قصردشت را تعیین تکلیف کند

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، در بیست و هشتمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز تعیین تکلیف دو پروژه شهرداری و تقاطع مدافعان سلامت در دستور کار قرار گرفت. 
براساس ماده یک تبصره این طرح، شهرداری شیراز مکلف شد با توجه به اهمیت تقاطع مدافعان سلامت و پیشرفت فیزیکی فعلی آن، شهرداری با تأمین مالی مطابق برنامه زمان بندی و ردیف بودجه اختصاصی، برنامه ریزی لازم جهت افتتاح پروژه تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ را انجام نماید. همچنین به موازات آن اقدامات لازم جهت محوطه سازی و اجرای فضای سبز محدوده تقاطع مذکور صورت پذیرد.
گفتنی است در این خصوص با طراحی مناسب نورپردازی تقاطع مدافعان سلامت و گذر عابر پیاده؛ ضمن پیش بینی ردیف بودجه مناسب، عملیات اجرایی آنها تا پایان شهریور سال ۱۴۰۱ انجام شود.
در ادامه این جلسه نیز شهرداری شیراز تا پایان سال جاری مکلف شد از طریق مذاکره با مالکان مورد مسیر طرح تقاطع قصردشت جهت تملک از طریق تهاتر یا دادن امتیاز قانونی (مجوز در باقیمانده زمین مالکان یا اوراق بستانکاری) اقدامات و پیگیری لازم را انجام دهد. همچنین  معاونت فنی و عمرانی ضمن انتخاب یک نفر را به عنوان مدیر پروژه برای مذاکرات و انجام تملک مربوطه مشخص نماید.

۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۲:۱۶

دیدگاه های شما