امروز: شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

شهرداری شیراز مکلف به تهیه سند جامع آسیب شناسی در حوزه سرمایه گذاری شد

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شیراز، طرح کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورا، درباره الزام شهرداری به تهیه سند جامع آسیب شناسی در حوزه سرمایه گذاری، در بیست و نهمین جلسه علنی شورای اسلامي شهر شيراز با حضور ۱۳ نفر اعضای شورا بررسی و به تصویب رسید.

گفتنی است بر اساس این ماده واحده تصویب شده شهرداری شیراز مکلف گردید ظرف مدت یک ماه مطالعات آسیب‌شناسی سرمایه‌گذاری در شهر شیراز با هدف بسترسازی برای بهره‌گیری مؤثر از قابلیت‌های شهر و شهرداری شیراز از طریق تسهیل جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی و مشارکت‌های عمومی و خصوصی را تهیه و به شورا ارسال نماید.
خاطر نشان می شود در تبصره یک این ماده واحده، این مطالعات باید همه عوامل، از جمله عوامل بیرونی (فرصت‌ها و تهدیدها)، عوامل داخلی (نقاط ضعف و قوت شهرداری) و سایر علل عدم رغبت سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری در شهر شیراز را شامل گردد. همچنین شهرداری جهت تهیه این مطالعات که به اختصار سند جامع آسیب‌شناسی نامیده می‌شود، موظف است مجموعه جلساتی با حضور اعضای کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری و با دعوت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی جهت شنیدن نقطه نظرات و تکمیل مطالعات خود برگزار نماید.

۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۴:۴۴

دیدگاه های شما