امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بهره برداری از پروژه آبنمای موزیکال بوستان آزادی تا پایان سال جاری

 

در سی و یکمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز، طرح بهسازی و ساماندهی بوستان آزادی بررسی و مقرر شد آبنمای موزیکال این بوستان تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد. 


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، در طرح کمیسیون گردشگری و زیارت شورا، طرح بهسازی و ساماندهی بوستان آزادی، با حضور اعضای شورای شهر بحث و گفت و گو شد و این طرح به تصویب رسید. 
 براساس ماده واحده این طرح، شهرداری شیراز مکلف است با محوریت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با استفاده از خدمات مشاور ذیصلاح، ظرف مدت یک ماه در خصوص بازنگری در طراحی با هدف جانمایی، بهسازی و راه اندازی طرح جامع سیزده گانه زیر در بوستان آزادی با قابلیت فازبندی نسبت به راه اندازی خیابان غذا با تأکید بر مسائل بهداشتی، جانمایی و راه اندازی باغ گل ها، جانمایی و راه اندازی شهربازی، راه اندازی آبنمای موزیکال، تکمیل و راه اندازی دریاچه مرکزی،  آماده سازی و راه اندازی مجموعه های ورزشی، طراحی و احداث پارکینگ طبقاتی جنب هتل هما، طراحی و احداث پارکینگ طبقاتی در خیابان سمیه، طراحی فضای برگزاری بازارچه های کارآفرینی، محدود نمودن کارگاه قطار شهری و ساماندهی و بازگشایی دسترسی از سمت میدان آزادی، جانمایی تصفیه خانه محلی (لوکال) و مرکز تولید انرژی خورشیدی، جانمایی و توسعه باغ پرندگان و بهسازی فضای روباز برگزاری تجمعات جنب مجتمع امام خامنه ای اقدام نماید.
شایان ذکر است در این راستا با محوریت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری ظرف مدت یک ماه نسبت به برگزاری فراخوان و مزایده و راه اندازی خیابان غذا و برآورد و تهیه بسته های سرمایه گذاری پروژه های سیزده گانه اقدام نماید.
شایان ذکر است در این خصوص سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی و شهرداری منطقه یک در فرآیند حضور سرمایه گذاران و انتشار فراخوان، همکاری لازم را با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری را به عمل آورند. همچنین با محوریت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری نسبت به راهبری و تأمین نقدینگی مورد نیاز پیمانکار پروژه آبنمای موزیکال به نحوی اقدام نماید که پروژه مذکور تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۹:۲۶:۳۲

دیدگاه های شما