امروز: شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت سالروز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی


▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️
رییس و اعضای ششمین دوره شورای اسلامی کلانشهر شیراز در سالروز شهادت سردار دلها "سپهبد شهید سلیمانی" پیامی صادر کردند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

در آستانه دومین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و فرمانده ابومهدی المهندس و یاران صدیقشان به دست شقی ترین و نکبت بار ترین دشمنان خبیث ملت ایران و جهان اسلام، یعنی آمریکای جنایت کار، قرارگرفته ایم. فرمانده مخلصی که با خون پاک خود، مقاومت، اخلاص و عمل را در حمایت از جبهه مقاومت و مظلومان عالم و مبارزه با استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا و اسراییل به جهانیان نشان داد تا آنجا که جان عزیز خود را در راه آزادی و آزادگی به جان آفرین تسلیم کرد.
چه زیبا فرموده اند رهبر معظم انقلاب"مدظله" درباره این شخصیت محبوب  و یار انقلاب و نظام اسلامی: "زحمات و خدمات ارزشمند سردار سلیمانی به اسلام و مسلمین، بی شک ذخیره‌ ارزشمندی در دیوان عدل الهی است."سردارشهید سلیمانی نماد عزت و غیرت بود و مردم ما هیچگاه دلاوری‌های آن شهید سرافراز را به نظام و انقلاب فراموش نخواهند کرد.
 خون پرجوشش سردار دلها نه تنها قلب تک تک آزادی خواهان جهان را به رنج آورد، بلکه آغازگر تحولی عظیم در جهان، بر پایه از هم گسیختن ظلم در دنیا خواهد بود.
نمایندگان مردم شریف مردم شیراز در شورای اسلامی سالروز شهادت سردار دلها، "حاج قاسم سلیمانی" را گرامی داشته و به محضر رهبرمعظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران؛ مردم بزرگوار شیراز سومین حرم اهل بیت علیهم السلام، سرداران جبهه مقاومت و خانواده معظم آن شهید تسلیت عرض می‌نمایند. 
از خداوند متعال می خواهیم ما را در حفاظت و امانت از آثار و ثمرات و برکات گرانقدر آن شهید عزیز یاری دهد.
روحش شاد و راهش پررهروباد.

۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۱:۴۰

دیدگاه های شما