امروز: شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در پی وقوع سیل ویرانگر در جنوب استان فارس

 

 در پی وقوع سیل ویرانگر در جنوب استان فارس، مهدی طاهری رییس شورای اسلامی شهر شیراز در پیامی با ابراز تأسف عمیق از خسارات وارده،به ضرورت کمکهای مردمی و ورود دستگاههای عمومی به امداد مردم آسیب دیده تأکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز ، متن این پیام به این شرح است:

 

جناب آقای زارع

شهردار محترم بیرم لارستان فارس

 

با سلام و احترام، در این ایام و ساعات سخت و دشوار، برای شما و مردم شریف و شهید پرور بیرم لارستان فارس با بیش از چهار هزار شهید گلگون کفن، آرزوی سلامتی و شادکامی دارم.

یقین دارم، آنانکه در دیار تشنه ترین کویر مسکونی فارس، کوه صبرند بر این مصیبت سیلاب، همان استقامت و پایداری گذشته را از خود بر جای خواهند گذاشت و این حماسه رنج و ایثار ، چونان یادگاری بر کتاب استقامت بیرم صبور ثبت خواهد شد .

از درگاه خداوند متعال خواستدارم تا همه این مصیبت ها و رنج ها را برایتان به اجری جاودان در آن سوی پرده این عالم مادی قرار دهد و آلام دیار بیرم را به حق شهدای راستینش به فردایی خرم و دل غمدیده مردمان دیندارش را شاد و دیدگان همه ما را به نور چهره دلربای عزیز زهرا (س) منور قرار دهد.

حال که مردم عزیز بیرم همچنان درگیر بسیاری از مشکلات ناشی از سیل می‌باشند همه وظیفه داریم به کمک سیل‌زدگان بشتابیم. خداوند متعال به مردم عزیز ما بویژه کسانی که در معرض این امتحانات دشوار قرار دارند صبر دهد و با لطف خود سختی‌ها را جبران فرماید.

به مخاطره افتادن زندگی و جان هموطنان، برای همه مردم سخت و دردناک است، بنابراین از هر کمکی در راستای یاری رساندن به سیل زدگان دریغ نخواهیم کرد.

ای کاش دارایی های شهرداری شیراز سومین حرم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، در این ایام، این چنین سخت و ضیق نبود تا بیش از این حق برادری را بجا می آوردیم. عذر ما را در این کوتاهی ها بپذیرید و سلام ما را به همه عزیزانمان در بیرم برسانید.

سلامت و پایدار باشید

مهدی طاهری / رییس شورای اسلامی شهر شیراز

۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۹:۵۰

دیدگاه های شما