امروز: جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

تخصیص اعتبار برای نگهداری و درمان هزار نفر معتاد متجاهر

تخصیص اعتبار برای نگهداری و درمان هزار نفر معتاد متجاهر 

به گزارش روابط عمومی شورای شهر شیراز، لایحه شهرداری شیراز، درباره تخصیص اعتبار مناسب برای نگهداری و درمان هزار نفر معتاد متجاهر متکدی و غیرمتکدی در مراکز مورد تأیید سازمان بهزیستی، ارسالی از کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و برنامه و بودجه، امورحقوقی و املاک شورا، در سی و هفتمین جلسه علنی (عادی) شوراي اسلامي شهر شيراز، بررسی شد و به تصویب رسید.
بر اساس این مصوبه به شهرداری شیراز اجازه داده شد نسبت به تخصیص اعتبار مناسب برای نگهداری و درمان هزار نفر معتاد متجاهر متکدی و غیرمتکدی در مراکز مورد تأیید سازمان بهزیستی استان فارس به مدت سه ماه در سال جاری و به مبلغ سی و هفت میلیارد و ششصد و نود و شش هزار و پنجاه هزار ریال از محل بودجه سال 1400 شهرداری صرفاً جهت معتادان شیرازی اقدام نماید.
در همین رابطه مقرر شد 60 درصد از مبالغ پرداختی شهرداری صرف راه اندازی و تجهیز مرکز کارآفرینی جهت بهبودیافتگان ناشی از مواد مخدر (درکنار مرکز ماده 16) گردد.
همچنین شهرداری مکلف شد نسبت به تأمین اعتبار هزار نفر معتاد  متجاهر متکدی و غیر متکدی در مراکز مورد تأیید سازمان بهزیستی استان فارس به مدت 9 ماه، در بودجه سال 1401 پیش بینی و به شورا ارائه نماید.

۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۰:۱۴

دیدگاه های شما