امروز: جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

بررسی مشکلات آتش نشانان شیرازی در نشست مشترک مسئولین

ﺗﺎﺛﯿﺮعوامل انگیزشی درکار بر ﺑﻬﺮه وری ﻧﯿﺮوی اﻧﺴﺎﻧﯽ | *بررسی مشکلات آتش نشانان شیرازی در نشست مشترک مسئولین 
شهری*

در نشست مشترک رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شورا، معاون و مدیران معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ،مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری با رییس سازمان آتش‌نشانی و نمایندگان کارمندان و کارگران آتش نشان، مشکلات اداری و استخدامی آتش نشانان بررسی و در جهت رفع مسائل موجود تصمیمات نهایی اخذ گردید.

این جلسه در راستای رفع برخی مشکلات مالی، مسیر ارتقاء شغلی ، حوزه استخدامی و حقوق و دستمزد کارکنان سازمان  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز تشکیل شد.

به دنبال پیگیری های مکرر رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز و نمایندگان کارکنان این سازمان طی برگزاری نشست های جداگانه با دکتر کرکه آبادی مدیر کل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، جلسه مذکور با حضور مسئولین شهری برگزار و مشکلات حقوقی و پرسنلی کارکنان آتش نشانی شیراز مطرح گردید.

*مهندس زارعی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر و عضو ناظر شورا در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، بعد از تبادل نظر حاضرین در جلسه، انگیزش در سازمان و راه های ایجاد انگیزه در کارکنان را یکی از مهم‌ترین عوامل پویایی سازمان برشمرد و بر افزایش نشاط در سازمان تاکید و لزوم بررسی موارد سازمانی را در کوتاه ترین زمان ممکن خواستار شدند .

در پایان جلسه مقرر گردید مباحث مورد نظر نیروهای سازمان آتش‌نشانی شیراز با اقدامات کارشناسی و برگزاری جلسه طرح طبقه بندی مشاغل  هرچه سریعتر تعیین تکلیف گردد. 

شایان ذکر است ، بازدید از بخش های مختلف سازمان آتش نشانی و آشنایی با نحوه ی کار در جهت بالا بردن سطح ایمنی شهری و شهروندی از اهداف دیگر این نشست به شمار می رفت.

۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۰:۰۴

دیدگاه های شما