امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

زیبایی مناظر پاییزی شهر شیراز در قاب دوربین

از برگزیدگان دومین جشنواره عکس منظر پاییزی فضای سبز شیراز در شورای شهر تقدیر شد.

در این مراسم با حضور رئیس و اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر،رییس و مدیران سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از نفرات برگزیده جشنواره تقدیر بعمل آمد.

مسعود زارعی رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز در حاشیه مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره عنوان کرد:
ایجاد نشاط و انگیزه در شهروندان بازدهی روانی اجتماعی مثبتی را در بردارد و نزدیکی با طبیعت باعث بهبود سلامتی جسمی و روحی می‌شود.
 
 عضو شورای شهر ضمن قدردانی از تلاش تمامی فعالان در حوزه فضای سبز بر استمرار و  مشارکت مردم تاکید کرد و ایجاد ارتباط دو سویه بین مسئولین و شهروندان را فرصت مغتنمی در جهت افزایش انگیزه مشارکت شهروندان و بهبود کیفیت زندگی شهری دانست.

در ادامه جلسه  رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به ارائه طرح متناسب سازی موسیقی با سن کودکان در پارکهای بازی شهر گفت: تلاش داریم با حمایت از این طرح در راستای ایجاد بستری برای آرامش و تقویت روحیه نشاط و سرزندگی در بین کودکان و همچنین ارامش خیال برای خانواده های آنها باشیم 

مسعود زارعی این بیان اینکه این طرح پیشنهای کمیته خانواده و بانوان شورا در جلسه کمیسیون بررسی شد افزود:  ایجاد ساختاری منسجم به منظور تصویب و اجرای طرح در دستورکار کمیسیون قرار دارد.

۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۰:۰۶

دیدگاه های شما