امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

خواست خدایی:طرح گردشگری مادران فاطمی ویژه بانوان شیرازی اجرا شد

 خواست خدایی:طرح گردشگری مادران فاطمی ویژه بانوان شیرازی اجرا شد
 
 رییس کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر شیراز گفت: به مناسبت میلاد حضرت فاطمه( سلام الله علیه)، طرح گردشگری مادران فاطمی ویژه بانوان شیرازی اجرایی شد. 

 خواست خدایی این طرح را پیشنهاد کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر شیراز دانست و افزود: با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، تورگردشگری یک روزه برای ۵٠٠ بانوی شیرازی در روز میلاد حضرت فاطمه (سلام الله علیه)  برگزار شد. 

 نایب رییس کمیسیون فرهنگی،  اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز از تقویت حس نشاط و شادابی بانوان به عنوان هدف اصلی این طرح یاد کرد و افزود: همسران و مادران شهدا، مادران و کودکان محله های کم برخوردار و بانوان فعال اجتماعی و فرهنگی برای شرکت در این تورگردشگری رایگان، انتخاب شدند. 

وی، بازدید از باغهای دلگشا، سعدیه، جهان نما و حافظیه، تجمع در مسجد نصیرالملک و اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی را ازجمله برنامه های این تور گردشگری یک روزه عنوان کرد. 

 خواست خدایی با اشاره به استقبال بی نظیر بانوان شیرازی از این طرح، ابراز امیدواری کرد، در راستای تحکیم خانواده و حمایت از بانوان شهر شیراز، اجرای این طرح های فرهنگی در مناسبات ملی و مذهبی ادامه خواهد داشت.

۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۳۸:۴۷

دیدگاه های شما