امروز: شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پروژه های محدوده شهرداری منطقه دو بر اساس نیازسنجی محلات در حال اجرا است

پروژه های محدوده شهرداری منطقه دو بر اساس نیازسنجی محلات در حال اجرا است

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز ضمن بررسی  پروژه های در حال اجرای شهرداری منطقه دو اظهار کرد: با اجرای پروژه های ارزشمندی در حوزه خدمات شهری که در سطح شهرداری منطقه دو در حال اجراست ، میزان رضایتمندی قابل توجه ساکنین منطقه را در بر داشته است.

مهندس مسعود زارعی ضمن تقدیر از زحمات شهردار و پرسنل شهرداری منطقه دو گفت: موضوع درآمد در شهرداری های مناطق  متفاوت است به گونه ای که در برخی از مناطق برخوردار قیمت زمین گران تر است و عوارض بیشتری دریافت می گردد و در برخی مناطق کم برخوردار و محروم عوارض کمتری دریافت می گردد و منابع مالی کمتری برای شهرداری به شمار می روند اما شهرداری شهر را به صورت یکپارچه مدیریت می کند و بر اساس حوزه درآمدی کلان برنامه ریزی کلانی برای همه شهر با توزیع مناسب پروژه ها انجام می دهد.

زارعی با بیان اینکه با تلاش و مدیریت شهردار منطقه دو از نظر درآمدی در وضعیت تعادلی قرار دارد گفت: با تلاش مجموعه شهرداری منطقه دو، شاهد اجرای پروژه‌های بهسازی پارک‌ها و فضای سبز، نورپردازی، زیبا‌سازی، احداث پیاده‌راه و زمین ورزشی در سطح منطقه هستیم که نوید آینده درخشانی را برای منطقه می‌دهد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه وظایف کمیسیون بسیار گسترده و متنوع است، گفت: موارد اجرایی در مناطق در حوزه جمع آوری پسماند، تعمیرات و حفظ و نگهداری تاسیسات، فضای سبز ، تخلفات شهری و موارد مختلف امور شهر همراه با ارتباط سیستمی به شکل تخصصی در سطح مناطق انجام می شود.

زارعی گفت: این نشست هاو بازدیدها به منظور رفع ایرادات و مشکلات است و خود را ملزم می دانیم تا در مناطق مختلف شهرداری حضور پیدا کنیم و مطمئن هستیم که این جلسات می‌تواند نقش مهمی در ارتباط بهتر بین شورا، مردم و مسئولین ایجاد نماید تا نتایج آن را در سطح جامعه ببینند.

وی با اشاره به حضور یاوران شورا به عنوان نمایندگان مردم در این جلسات وبازدیدها افزود: شنیدن نقطه نظرات نمایندگان مردم در تصمیم گیری ها بسیار موثر است و حتما نقش تعیین کننده ای در اداره امور شهر دارد.

۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۷:۲۲

دیدگاه های شما