امروز: پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

هیچ عذری از شهرداری برای عدم افزایش حقوق رانندگان استیجاری پذیرفتنی نیست

هیچ عذری از شهرداری برای عدم افزایش حقوق رانندگان استیجاری پذیرفتنی نیست

خواست خدایی عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به تصویب طرح پیگیری افزایش حداقل۵٠ درصدی حقوق رانندگان استیجاری در چهل و پنجمین صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز افزود: با تصویب این طرح، هیچ عذری از سوی شهرداری برای عدم ارائه لایحه به شورا و افزایش حقوق این رانندگان پذیرفتنی نیست. 
 
نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز بر تعیین تکلیف سریع موضوع افزایش حقوق رانندگان استیجاری تاکید کرد و پیگیری این موضوع تا حصول نتیجه را در راس فعالیتهای خود برشمرد. 
افسانه خواست خدایی، هدف از ارائه این طرح پیشنهادی را ساماندهی وضعیت این رانندگان و حمایت از این قشر زحمتکش عنوان کرد و افزود: بنابر مصوبه شورای اسلامی شهر شیراز، برای ارائه لایحه افزایش حداقل ۵٠ درصدی حقوق رانندگان استیجاری مهلت پانزده روزه به شهرداری داده شد. 
وی فراهم کردن زمینه عضویت و بهره برداری از خدمات صندوق قرض الحسنه و امکان استفاده از بیمه تکمیلی را از مواردی دانست که شهرداری باید درلایحه مدنظر قراردهد.
خواست خدایی خاطرنشان کرد: افزایش حقوق و سایر موارد این تصمیم، نباید باعث کاهش ساعت کاری و تعدیل رانندگان استیجاری شود.
نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه، امورحقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز گفت: اختصاص اعتبار لازم برای تحقق این امر در بوجه ١۴٠١، از دیگر تکلیفهای شهرداری است.

۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۲:۲۳

دیدگاه های شما