امروز: شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

برگزاری برنامه میز خدمت شورای اسلامی و شهرداری شیراز در حرم شاهچراغ(ع)

برگزاری برنامه میز خدمت شورای اسلامی و شهرداری شیراز در حرم شاهچراغ(ع)

به مناسبت گرامی‌داشت دهه فجر تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز به همراه مهندس اصنافی شهردار شیراز و جمعی از مدیران شهرداری در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) میز خدمت برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، افسانه خواست خدایی رییس کمیته رسیدگی به درخواست های مردمی و پیگیری شکایات شورای اسلامی شهر شیراز، برگزاری میزخدمت همزمان با برپایی نمازجمعه را فرصت خوبی برای پاسخگویی مطلوب مسئولین به درخواستهای مردم به صورت رودررو برشمرد.
وی افزود: در راستای تکریم ارباب رجوع و رفع سریعتر مشکلات مطرح شده، رسیدگی مسایل مربوط به خدمات شهری در راس فعالیتهای مدیران شهرداری قرار خواهد گرفت.

مهدی نصیری قرقانی، رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای شهر شیراز در حاشیه این میزخدمت گفت: با توجه به پشتوانه و سرمایه اجتماعی نمازجمعه می‌توان از این ظرفیت و تریبون در راستای گسترش فرهنگ عدالت اجتماعی اقدام کرد.
وی تصریح کرد: در این دیدار مردمی که در راستای پاسخگویی و تبادل نظر با شهروندان انجام شد، پیشنهادهایی از سوی برخی مراجعان مطرح شد که حتما این موارد بررسی و به کار گرفته خواهد شد.
مسعود زارعی، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا نیز در رابطه با اهداف میز خدمت اظهار داشت: تحقق یافتن بخشی از مطالبات مردمی ‌و ارائه خدمات مطلوب در حوزه‌های‌مختلف خدمت‌رسانی از اهداف برپایی این چنین برنامه‌هایی می‌باشد.
وی تصریح کرد: برگزاری میز خدمت در راستای حقوق شهروندی، ارتباط نزدیک دولت با مردم و پاسخگویی مسئولان می‌باشد.
علیرضا اسکندری، رئیس کمیسیون عمران شورای شهر شیراز، برگزاری میز خدمت را در راستای ارتباط نزدیک خادمان مردم در شورای اسلامی شهر شیراز با مردم و پاسخگویی مسئولین دانست و بر ضرورت رسیدگی به مشکلات مردم و تلاش در جهت رفع و یا کاهش آن تأکید کرد و اظهار داشت: در راستای راهنمایی و مشاوره مراجعان، جلوگیری از اتلاف وقت و رضایت هر چه بیشتر آنان، اعضای شورای شهر شیراز با حضور در حرم مطهر شاهچراغ(ع)، اقدام  به برقراری میز خدمت در محل جمع مردم نمودند. 

لازم به ذکر است در این برنامه که قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته شیراز و با استقبال  خوب مردم برگزار شد و اعضای شورای شهر، شهردار، فرمانده نیروی انتظامی، فرماندار و مدیران برخی دستگاههای اجرایی و خدماتی اقدام به مشاوره و پاسخگویی به مراجعان نمودند.

۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۸:۴۰

دیدگاه های شما