امروز: پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت درگذشت پدر شهید اعتمادی

پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت درگذشت پدر شهید اعتمادی

مهندس مهدی طاهری، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز طی پیامی درگذشت مرحوم حاج علی اکبر اعتمادی، پدر شهید هاشم اعتمادی را تسلیت گفت.

انالله و انا اليه راجعون

درگذشت غم انگیز شادروان حاج علی اکبر اعتمادی، فرهنگی، شاعر و پدر مرحوم مهندس اعتمادی از خوشنام ترین شهرداران کلانشهر شیراز و سردار سرلشکر شهید هاشم اعتمادی فرمانده پیروز تیپ ۳۵ مستقل امام حسن (ع) در دوران دفاع مقدس، موجب تأثر و تألم این جانب گردید.
شادروان اعتمادی از جمله پدران عزت مند و انقلابی بود که با تقدیم عزیزترین گوهر حیات خویش به رسالت الهی و انقلابی خویش عمل نمود و در طول سال های پس از شهادت فرزند دلبندش نیز با صبوری، مجاهدت و ایثار به صیانت از دستاوردهای ارزشمند شهدا همت گمارد.

قطعآ مردم ولایتمدار و قدرشناس استان فارس و به ویژه شهر شیراز با احترام به جایگاه و اعتبار شهیدان و مجاهدات صبورانه این بیت شریف و در رأس همه مرحوم مغفور شادروان حاج علی اکبر اعتمادی مراتب ارادت خویش را به این خانواده شهید اظهار و از هیچ فرصتی برای تکریم ایثار شهید اعتمادی دریغ نخواهند کرد، اینجانب ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقام معظم رهبری و بیت شریف شهید اعتمادی از خداوند سبحان علو درجات برای این بزرگ مرد ایثارگر مسئلت نموده و برای بازماندگان صبر وشکیبایی آرزومندم.

مهدی طاهری، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز

۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۴:۳۷

دیدگاه های شما