امروز: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رسیدگی به درخواست های مردمی از اولویت های نماینده مردم است.

✳ رسیدگی به درخواست های مردمی از اولویت های نماینده مردم است.

گسترده شدن میز خدمت شهرداری منطقه سه در جوار قبور مطهر شهدا در شهرک سعدی

🔸️ در راستای تکریم شهروندان و گسترش تعاملات وخدمات رسانی بهتر و بیشتر به آنها وهمچنین ارتقای سطح رضایتمندی، تسهیل وتسریع در خدمات رسانی و صرفه جویی در وقت شهروندان، میز خدمت شهرداری منطقه سه با حضور مهندس مسعود زارعی عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در شهرداری منطقه ۳ ، مهندس کریم شکوهیان شهردار منطقه سه، معاونین و مسئولین این شهرداری و یاوران شورای محله سعدی ، در جوار قبور مطهر شهدا در گلزار شهدای شهرک سعدی گسترده شد، تا خادمین مردم در شورای اسلامی شهر و شهرداری، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، از نزدیک با مردم تعامل و گفتگو نمایند.

 در ارائه این میز خدمت مراجعه کنندگان را درباره چگونگی انجام کارشان راهنمایی و تا حد ممکن برخی درخواستها نیز در همان محل انجام شد.

✳ از جمله درخواست های مطرح شده اهالی شهرک سعدی رسیدگی به وضعیت خانه های مخروبه رها شده، رسیدگی به وضعیت آسفالت محلات شهرک، اخذ مجوز مربوطه انشعاب گاز ، رسیدگی به وضعیت ۲۴ متری حاج عزت الله فهندژ سعدی ، پیگیری واگذاری کارگاه های باغ نارنج و ... بوده است.

🔸️در این راستا با همکاری دادستان محترم و شهرداری منطقه پلاکهای رها شده با توجه به ضرورت ایجاد امنیت و آرامش شهروندان دستور تخریب صادر و حکم اجرا شد،طی بازدید و پیگیری ناظر شورا در شهرداری  منطقه ۳ مقرر شد دستگاه های خدمات رسان با توان بیشتری روند اجرای عملیات ۲۴ متری را انجام دهند ،طی بازدیدها و پیگیری های مستمر  اماده سازی کارگاه های باغ نارنج به اتمام رسید و در مرحله واگذاری قرار گرفتند و همچنین بازدیدهایی جهت بررسی وضعیت آسفالت و خدمات رسانی مناسب تر  به ساکنین محلات شهرک در دستورکار قرار گرفت. 

مسعود زارعی
رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز

۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۷:۵۵

دیدگاه های شما