امروز: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

رئیس شورای شیراز تاکید کرد: مسافرگیری خط دو مترو شیراز تا سال آینده

رئیس شورای شیراز تاکید کرد:
مسافرگیری خط دو مترو شیراز تا سال آینده

 مهندس طاهری رئیس شورای شهر شیراز تاکید کرد که تا سال آینده فاز یک خط دوم مترو این کلانشهر باید به صورت کامل آماده مسافرگیری باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز ١٨طرح عمرانی، فرهنگی، تفریحی و گردشگری شهرداری شیراز با اعتبار ٨٦٣ میلیارد تومان امروز به بهره برداری رسید.
مهدی طاهری در این مراسم، گفت: حمل و نقل عمومی به منظور کوتاه کردن زمان سفر مردم و کاهش مصرف انرژی است که نتیجه آن آرامش مردم خواهد بود.

 رئیس شورای شهر شیراز با ذکر این موضوع که عزم شورا و شهرداری برای امور مرتبط با مترو جزم است، عنوان کرد: باید تا سال آینده فاز یک خط دو مترو تا ایستگاه امام حسین(ع) به صورت کامل به مرحله مسافرگیری رسیده و به آن قانع نخواهیم بود و ضمن پیگیری و اجرای فاز دو خط دو، خط سه مترو را نیز باید به مرحله اجرا برسد.

سید احسان اصنافی نیز در این مراسم به طرح‌های سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز اشاره کرد و گفت: روسازی شبکه بالاسری و اجرای تست گرم خط ٢ قطار شهری شیراز با اعتبار ٩٠ میلیارد تومان حد فاصل ایستگاه قهرمانان و امیرکبیر به طول ٥ کیلومتر، ایستگاه قهرمانان خط ٢ قطار شهری شیراز با اعتبار ٣٥٠ میلیارد تومان در شهرک میانرود و ایستگاه امیر کبیر با اعتبار ٣٠٢ میلیارد تومان شامل احرا. تملک در میدان بسیج است.
وی با بیان اینکه امروز خط ریلی ایستگاه قهرمانان تا امیر کبیر تست گرم شد، گفت: این ایستگاه تا هفته دولت سال ١٤٠١ به بهره برداری می‌رسد.

۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۹:۰۰

دیدگاه های شما