امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

کارگاه های تولیدی باغ نارنج منطقه سه شهرداری شیراز افتتاح شد

✳کارگاه های تولیدی باغ نارنج منطقه سه شهرداری شیراز افتتاح شد

🔸 به مناسبت میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین علی(ع)، با حضور اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، شهردار منطقه سه، مدیر طرح های اشتغال زای بنیاد برکت، یاوران شورا و جمعی از شهروندان، آیین افتتاح کارگاه های تولیدی در باغ نارنج شهرداری منطقه سه برگزار شد.

🔸 در این آیین 13 کارگاه تولیدی با هدف ایجاد اشتغال، جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی، حمایت از طرحهای تولیدی شهروندان شهر شیراز و کمک به معیشت مردم افتتاح و شروع به فعالیت کرد.

🔸 رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورا در آیین افتتاح کارگاه های تولیدی در باغ نارنج گفت:  13 کارگاه تولیدی با هدف ایجاد اشتغال، جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی، حمایت از طرحهای تولیدی شهروندان شهر شیراز و کمک به معیشت مردم افتتاح و شروع به فعالیت کرد. 

🔸 مهندس مسعود زارعی با بیان اینکه این کارگاه ها در حمایت از مشاغل خانگی راه اندازی شده است اظهار داشت: این کارگاه ها در اختیار بانوان خود سرپرست  قرار گرفته ک با توجه به ضرورت حمایت از این قشر اسیب پذیر جامعه انجام شد. 

🔸عضو و ناظر شورا در شهرداری منطقه ۳  با اشاره به اینکه افراد جامعه هدف توسط بنیاد برکت شناسایی و به شهرداری منطقه معرفی می شوند افزود: این واگذاری به مدت مشخص برای هر شخص انجام شده است. 

🔸زارعی تصریح کرد: زنان سرپرست خانوار مسئولیت اداره خانواده را در شرایط سخت بر عهده دارند، به همین دلیل دستگاه‌های مختلف باید در جهت حمایت، تقویت نقش و جایگاه آنان اقداماتی انجام دهند.

۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۴:۰۲

دیدگاه های شما