امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

سومین نشست مشترک اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز با مدیران کارخانه سیمان شیراز

در سومین نشست مشترک اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز با مدیران کارخانه سیمان شیراز طرح انتقال این کارخانه  به شهرستان خرامه که از سال 94 کلید زده شد اما به دلیل کمبود اعتبارات به تعویق افتاده بود، نهایی شد.

مدیرعامل کارخانه سیمان شیراز با بیان این که کار ساخت کارخانه جدید با تکنولوزی‌های به روز دنیا در شهرستان خرامه آغاز شده است، گفت: طبق برنامه زمان بندی شده تا پایان سال ۱۴۰۳ کارخانه به طور کامل از شیراز به خرامه منتقل می شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز هم با بیان این که انتقال کارخانه یکی از مطالبات اصلی مردم مناطق جنوبی شیراز است، گفت: طرح انتقال قطعی شده و کار تفکیک زمین های کارخانه هم آغاز شده است که به مناطق مسکونی تجاری و فضای سبز تبدیل می شود.
مسعود زارعی افزود: مقرر شد اعضای کمسیون خدمات و سلامت شورای اسلامی شهر شیراز هر ۶ ماه یک بار روند انتقال کارخانه را پیگیری و به شهروندان گزارش دهند.
مهرزاد بوستانی افزود: برای ساخت کارخانه جدید بیش از دو هزار و دویست میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده که قرار شد با همکاری شهرداری شیراز بخش عمده این هزینه از محل فروش زمین های کارخانه تامین شود.

۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۰:۴۱

دیدگاه های شما