امروز: یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

برگزاری مراسم جشن عید مبعث و سالروز تولد سردار شهید حاج رسول استوار

برگزاری مراسم جشن عید مبعث و سالروز تولد سردار شهید حاج رسول استوار

در این مراسم که با حضور خانواده معظم شهید استوار، همرزمان شهید و جمعی از ایثارگران در فرهنگسرای جهاد و شهادت برگزار گردید مهندس مهدی طاهری گفت: بعثت پیامبر گرامی اسلام یکی از مهمترین اعیاد مسلمانان به شمار می آید و شایسته است در این روز بزرگ همه پیروان راستین آن حضرت شادمان از آنکه ندای بر حق بعثت پیامبر را شنیده اند و دعوتش را لبیک گفته اند جشن گرفته و آموزه های حاصل از سالها زندگی گهر بار ایشان را سرلوحه اعمال خویش قرار دهند. بعثت، تفسیر چگونه زیستن برای انسان است و امید انسان به فردایی روشن است.
وی با بیان اینکه بعثت پیامبر مکرم اسلام (ص) کانون طلوع دین مبین اسلام و سرآغاز خردگرایی و معنویت و پایانی بر خرافه گرایی و رهایی بشریت از بند اسارت نفسانیات و شرارت بود، ضمن تبریک این روز به تمام مسلمانان و خصوصاً مردم شریف شیراز از خداوند متعال برای همگان آرزوی سربلندی و موفقیت کرد.
در ادامه این مراسم طاهری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت های سردار شهید حاج رسول استوار که عمر با عزت خود را در راه دفاع از اسلام و آرمان های انقلاب گذاشت گفت: شهید استوار فردی مومن، با اخلاص و خدایی بود که تک تک ثانیه های عمر خود را برای عزت ایران اسلامی به کار گرفت و از هیچ کوششی در این راه دریغ نکرد.

۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۲:۱۹

دیدگاه های شما