امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

در راستای رسیدگی به مشکلات مردم در مساجد صورت گرفت

در راستای رسیدگی به مشکلات مردم در مساجد صورت گرفت.

برگزاری میزخدمت مسجد محور ناظر شورا و شهردار منطقه پنج شیراز

افسانه خواست خدایی ناظر شورا در منطقه به همراه مهندس رضا مسعودی شهردار ، معاونین و مسئولین شهرداری به درخواست های مردمی مسجد ابوالفضل العباس( علیه السلام) در شهرک شهید دستغیب رسیدگی کردند .

خواست خدایی، عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز:
مشکلات شهروندان را محله به محله پیگیری می کنیم
عضو هیات  رییسه شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه برای پیگیری و رفع مشکلات شهروندان، محله به محله را مورد بازدید میدانی قرارمی دهیم، اظهار کرد: در برخی از محلات نیز در مساجد حضور پیدا می کنیم تا مردم ارتباط مستقیم با اعضای شورا داشته باشند زیرا معتقدیم که باید شرایط را به گونه ای فراهم کنیم که مردم حضور مسوولین را در کنار خود احساس کنند.

افسانه خواست خدایی رییس کمیته رسیدگی به درخواست ها و شکایات مردمی  با بیان اینکه اگر خود را جزیی از شورای انقلابی می دانیم جز این نیست که خود را خدمتگزار مردم بدانیم، گفت: اگر آمده ایم برای مردم کار کنیم باید در بین آنان حضور داشته باشیم تا مشکلات را رصد و رفع نماییم.

رییس کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر شیراز در  ادامه به مشکلات و آسیب های موجود در جامعه اشاره و گفت: کمیته خانواده و بانوان در شورای شهر راه اندازی شده است تا از این طریق بتوانیم  در راستای اعتلای  خانواده ها و بانوان  قدمی برداریم زیرا معتقدم در فرهنگ اسلامي، خانواده به مثابه نهادي مقدس، بيشترين مسئوليت را در رشد و تحول، تربيت و تعالي و سعادت انسان بر عهده دارد و اساس بسیاری از آسیب های اجتماعی ریشه در خانواده دارد.

خواست خدایی در پایان از یاوران شورا به عنوان معتمدین مردم یاد کرد و افزود: یاوران شورا با جدیت مشکلات محلات را پیگیری و رصد می کنند.

۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۲۱:۳۵:۰۶

دیدگاه های شما