امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پالایش لیست تلاشگران شهرداری شیراز در ایام نوروز

پالایش لیست تلاشگران شهرداری شیراز در ایام نوروز

زارعی رئیس ستاد عالی نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: از مجموعه نیروهای خادم شهرداری شیراز برای ارائه خدمات مطلوب در ایام نوروز تشکر می کنم و امسال لیست تلاشگران شهرداری شیراز در ایام نوروز پالایش می شود.

 مسعود زارعی، در صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز در روز یکشنبه با تشکر از نیروهای خادم شهرداری شیراز برای فعالیت در ستاد نوروزی گفت: شهردار شیراز با حصور موثر در ایام نوروز و نظارت بر ارائه خدمات مطلوب به مسافران سنگ تمام گذاشت.
 
مهندس زارعی عضو شورای اسلامی شهر شیراز با تبریک تقارن سال 1401 با ماه مبارک رمضان افزود: از مجموعه نیروهای خادم شهرداری شیراز برای ارائه خدمات مطلوب در ایام نوروز تشکر می کنم و شهرداری شیراز کارستان انجام داد که کار ارزشمندی بود اما به منزله بدون نقد بودن نیست.
 
زارعی رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورا اضافه کرد: تحلیل کل اقداماتی که شهرداری شیراز انجام داد را هفته آینده خواهیم داشت و هشت برجستگی عمده و 12 ایراد ساختاری وجود داشت.
 
زارعی رییس ستاد عالی نظارت،کنترل و ارزیابی شورا بر عملکرد ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری تاکید کرد: امسال لیست تلاشگران شهرداری شیراز نیز در ایام نوروز پالایش می شود و در کمسیون امسال 35 تکلیف صادر کردیم که هدف آن رفع بیش از پنج هزار ایراد در شهر بوده است که نزدیک 70 درصد ایرادها به سرعت بر طرف شد.

۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۶:۲۵

دیدگاه های شما