امروز: جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

حضور ۱۲ تیم در مرحله نهایی چهارمین دوره مسابقات فوتسال محلات شیراز

حضور ۱۲ تیم در مرحله نهایی چهارمین دوره مسابقات فوتسال محلات شیراز

چهره ۱۲ تیم مرحله نهایی چهارمین دوره مسابقات فوتسال محلات شیراز، یادواره  شهدای مدافع حرم و سردار شهید حاج عبدالله اسکندری پس از برگزاری ۱۶۰ مسابقه مشخص شد.
دکتر نصیری عضو کمیته ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: این مسابقات  که از اول اسفند ماه به صورت دو حذفی با شرکت ۹۶ تیم در شش جدول آغاز شده بود پس از انجام ۱۶۰ مسابقه چهره ۱۲ تیم  نهایی مشخص، که مرحله نهایی مسابقات از نیمه دوم فروردین ماه ۱۴۰۱ مصادف با ماه مبارک رمضان ادامه پیدا خواهد کرد تا قهرمان این دوره از مسابقات معرفی شود.
 وی افزود: این مسابقات توسط اداره ورزش و تفریحات سالم شهرداری شیراز، شورای اسلامی شهر شیراز، سازمان فرهنگی اجتماعی شهر شیراز و با همکاری فوتبال شیراز در حال برگزاری است.
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز با اعلام اینکه مشارکت ۹۶ تیم با توجه به مشکلات جامعه و همچنین درگیری ویروس کرونا در این شرایط بی نظیر بود افزود: قرعه کشی مرحله نهایی مسابقات با شرکت مدیران و سرپرستان تیم های شرکت کننده  ۱۵ فروردین برگزار خواهد شد.
 نصیری در پایان از کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز،رئیس هیات فوتبال شیراز، انجمن فوتبال و فوتسال شهرداری شیراز، کمیته داروران فوتسال شیراز که در برگزاری این دوره از مسابقات همکاری و مساعدت داشتند تقدیر و تشکر کرد.

۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۸:۴۴

دیدگاه های شما