امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

با نگاه متفاوت تولید آثار و برگزاری جشنواره‌‌های مختلف را در این هفته دنبال می‌کنیم

سرگرد پاسدار مجید میکائیلی، رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان فارس در تشریح برنامه‌های هفته هنر انقلابی در صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز اظهارداشت: چه در سطح شیراز و استان فارس تلاش شد که نگاه هم‌افزایی با سایر دستگاه‌های از جمله حوزه هنری، سازمان فرهنگی و اداره کل ارشاد اسلامی برای گرامیداشت این هفته ایجاد شود‌. 

وی با بیان اینکه با نگاه متفاوت تولید آثار و برگزاری جشنواره‌‌های مختلف را در این هفته دنبال می‌کنیم، گفت: شهید شاخص هنرمند امسال استان فارس مهدی اثنی عشری معرفی شده است. 

میکائیلی با اشاره به افق هنری در سال ۱۴۰۱ افزود: توجه تمامی دستگاه‌های فرهنگی و هنری در فعالیت‌های مرتبط به این رویکرد باشد. 

نظام برنامه‌ریزی و هم تراز با استعدادهای بومی، داشتن نگاه مردم محور، مسئله محور و محصول‌مند، ارائه الگوی هنرمند انقلابی، تبیین دیدگاه شهید آوینی و 
اعلام آمادگی برای همکاری با شهرداری و شورای شهر در شیراز بخش دیگری از صحبت‌های میکائیلی در صحن علنی شورای شهر بود که به عنوان افق هنری مطرح شد‌. 

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان فارس اعلام آمادگی کرد که بسیج هنرمندان با همکاری شورا و شهرداری اقدامات خوب و اثربخش هنری را در سال جاری دنبال کند. 

در این مراسم همچنین تعدادی از هنرمندان انقلاب اسلامی در استان فارس تقدیر شدند و در پایان نیز احد ده‌بزرگی، پدر شعر آئینی استان فارس شعرخوانی کرد.

۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۹:۱۴

دیدگاه های شما