امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

با همکاری یاوران شورا از ظرفیت زمین های رها شده شهرداری برای ورزش جوانان استفاده شود


با همکاری یاوران شورا از ظرفیت زمین های رها شده شهرداری برای ورزش جوانان استفاده شود

محمد تقی تذروی در جلسه محرومیت‌زدایی منطقه ۲ شهرداری شیراز با بیان اینکه محلات این منطقه مانند ماذون قشقایی، کارگر، قلعه شاهزاده بیگم، ابوذر غفاری، شیشه‌گری و سایر محلات وضعیتشان نسبت به گذشته قابل قیاس نیست، گفت: اقداماتی انجام شده اما باز هم نیاز است که کارهای بیشتری صورت گیرد. 

وی با ابراز تشکر از شهردار منطقه افزود:  از همه کسانی که در این منطقه اقداماتی انجام دادند و رضایت‌مندی خوبی در میان مردم ایجاد کردند، تشکر می‌کنم. 

تذروی با بیان اینکه حوزه بسیج و پایگاه‌های مقاومت در حد توان کار می‌کنند افزود: اگر شهرداری هم همکاری نکند این افراد کار می‌کنند ولی سخت‌تر اما
تعامل باعث سرعت کار می‌شود انتظار از شهرداری منطقه این است که برخی دستگاه‌های اجرایی را دعوت کند تا یک کار به سرانجام برسد و این یک گام به جلو است. 

نائب رئیس شورای شهر شیراز با بیان اینکه ما می‌توانیم لبخند رضایت را در مناطق کم برخوردار روی چهره مردم بنشانیم، گفت: مردم خوبی داریم، مردم در مقابل کارهای انجام شده تشکر می‌کنند و روحیه قدردانی دارند. 

وی با بیان اینکه در منطقه ۲ شهرداری محور شود تا مشکلات حل گردد، افزود: 
در هر محله‌ای نمی‌توان یک فرهنگسرا ایجاد کرد اما می‌توان از ظرفیت‌های موجود محلات مانند حسینیه‌ها استفاده کرد. 

تذروی عنوان کرد: زمین‌های شهرداری که تملک شده ولی رها گردیده از این ظرفیت‌ها برای بازی و ورزش نوجوانان و جوانان استفاده شود و یاوران شورا خودشان نگهداری و برنامه‌ریزی می‌کنند.  

وی با ببان اینکه این منطقه کتابخانه ندارند ولی نیاز به قرائت‌خانه دارند تا دانش‌آموزان با سکوت و آرامش کتاب بخوانند، از معاونت فرهنگی شهرداری درخواست کرد در این زمینه ورود کنند. 

نائب رئیس شوراب شهر شیراز در پایان از یاوران شورا و بسیج که بدون چشمداشت از وقت خود برای رفع مشکلات مردم قدردانی کرد.

۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۰:۱۰

دیدگاه های شما