امروز: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نیازمند یک ورزشگاه مجهز چند منظوره برای بانوان در سطح شهر شیراز هستیم

نیازمند یک ورزشگاه مجهز چند منظوره برای بانوان در سطح شهر شیراز هستیم

افسانه خواست خدایی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز در مراسم تجلیل از قهرمانان بین الملی استان فارس و بدرقه ورزشکاران المپیک ناشنوایان برزیل 2022 در باغ جهانما که به میزبانی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز برگزار میشد گفت: بانوان ورزشکار ما نمونه یک الگوی موفق زن قهرمان ایرانی مسلمان را به جهان معرفی کردند و در میادین جهانی همیشه خوش درخشیده اند. 
وی افزود: شهرداری باید ورزش قهرمانی بانوان را در کنار دستگاه های متولی به صورت ویژه حمایت کند. 
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز با اشاره به ضرورت تکریم بانوان ورزشکاری که با حجاب و عفاف در میادین بین المللی حاضر می شوند افزود: می شود بانو بود، می شود حجاب اسلامی داشت، می شود محدودیت جسمی داشت و با همه این ها پرچم کشورمان را با افتخار و سربلندی در جهان بالا برد.
خواست خدایی در ادامه با اعلام اینکه باید جایگاه بانوان ورزشکار شهر شیراز باید تقویت شود تصریح کرد: بانوان ورزشکار ما در مقایسه با سایر کشورها غالباً از حمایت کمتری توسط دستگاه های متولی برخوردار هستند ولی همیشه پرتوان در عرصه های رقابتی حضور داشتند و در بیشتر رشته های ورزشی پرچمدار قهرمانی جهان بوده اند.

رییس کمیته خانواده و بانوان شورا در این مراسم خاطر نشان کرد: نیازمند یک ورزشگاه مجهز چند منظوره برای بانوان  در سطح شهر شیراز هستیم و برای تحقق این اتفاق بزرگ  در بودجه سال 1401 یک ردیف بودجه ای در نظر گرفته شده است .

۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۶:۰۱

دیدگاه های شما