امروز: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

دیدار مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه یک با نماینده شورای شهر شیراز به مناسبت روز شوراها


دیدار مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه یک با نماینده شورای شهر شیراز

مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه یک، ضمن دیدار با رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر شیراز درباره زمینه های همکاری بین آموزش و پرورش و شهرداری بحث و تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک، رزاق منش گفت: آموزش و پرورش آماده همکاری همه جانبه با کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در همه زمینه‌های فرهنگی است. امیدواریم این همکاری باعث تحول بزرگ در در عرصه فرهنگی شهر شیراز شود.

وی گفت: آموزش و پرورش به دلیل در در دسترس بودن گروه هدف آن یعنی دانش آموزان فرصت مناسبی برای اجرای برنامه های فرهنگی و پرورشی دارد.

ایشان افزود: ناحیه یک از جمله بزرگترین نواحی کشور است و به لحاظ جغرافیایی نیز در چهار منطقه شهرداری واقع شده که نسبت به نواحی دیگر گستردگی بیشتری دارد.

سپس رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مهمانان گفت: تفاهم‌نامه‌ای در حال تنظیم است که انشاالله بعد از تصویب در صحن شورا فضای همکاری خوبی را ایجاد خواهد کرد.

سلطانی گفت: با تلاش‌های صورت گرفته بودجه فرهنگی شورا رشد خوبی را امسال داشته است و بخش اعظم آن برای برنامه‌های رویدادی است که نیازمند مشارکت مردم است. با توجه به اینکه در مجموعه آموزش و پرورش دو گروه بزرگ دانش آموز و اولیا و فرهنگیان است ظرفیت خوبی برای اجرای این برنامه ها را دارد.

وی گفت: ما آمادگی داریم که برنامه های خود را از تابستان به اجرا درآوریم تا فرایند تربیتی دانش آموزان در تابستان منقطع نشود.

ایشان افزود: در حوزه اردویی و گردشگری پتانسیل های خیلی خوبی به جهت وجود باغ های خانواده های متعدد، طرح ها و برنامه متنوع در حوزه گردشگری زیارتی، انقلاب و تاریخی داریم و معتقدیم گروه هدف این برنامه ها باید دانش آموزان باشند.

در پایان قرار شد تا گروه‌های کارشناسی از سوی دو طرف برای تدوین سند همکاری انتخاب گردد.

۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۶:۳۶

دیدگاه های شما