امروز: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

طاهری: روز قدس امسال پر شور تر از سال های گذشته برگزار شد

ﻣﻬﺪی ﻃﺎﻫﺮی، رﺋﯿﺲ ﺷﻮرای اﺳﻼمی ﺷﻬﺮ ﺷﯿﺮاز گفت: مردم با حضور و همبستگی خودشان در روز قدس امسال ثابت کردند پای انقلاب و رهبر بزرگوارشان ایستاده اند و در مقابل همه زورگویان با تمام قدرت مقابله می کنند.

طاهری با حضور در راهپیمایی روز قدس و ضمن تبریک نهم اردیبهشت، روز ملی شوراها ؛ در رابطه با حضور تحسین برانگیز مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: در بزنگاهی دیگر از خروش ملت غیور ایران اسلامی همراه و هم‌نوا با دیگر آزادگان و مستضعفان جهان، شاهد حضور پرشکوه مردم ﺷﻬﺮ ﺷﯿﺮاز بودیم تا همچون گذشته صدای رسای فریادی برآمده از باورها و ارزش‌های والای انسانی را به گوش ظالمان و مستکبران برسانند.

وی افزود: به نظر من روز قدس امسال پر شور تر از سال های گذشته برگزار شد و من آنچه که می بینم و تجربه ای که از سالیان گذشته دارم این است که راهپیمایی روز قدس امروز حتی با شکوه‌ تر از دوران قبل از کرونا برگزار شده است و ما در سال های گذشته جمعیتی به این شکل کمتر داشته ایم.

طاهری در انتها از اهتمام والا و همت ویژه اصحاب رسانه و تمامی فعالان عرصۀ اطلاع رسانی به ویژه بخش های مختلف صدا و سیما که در امر اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و ترغیب و تشویق مردم به حضور در راهپیمایی و به تصویر کشیدن گوشه هایی هر چند کوچک از اقیانوس بیکران اراده های بپاخواسته و دریای خروشان و مواج احساسات پاک معنوی مردم در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس تشکر کرد.

علی اکبر سلطانی سخنگوی ﺷﻮرای اﺳﻼمی ﺷﻬﺮ ﺷﯿﺮاز نیز در حاشیه راهپیمایی روز قدس گفت: مردم مومن و روزه دار شیراز، با حضور پرشور و آگاهانه خویش در این راهپیمایی، حماسه‌ای جاودان و ماندگار به یادگار گذاشتند و برگ زرین دیگری در دفتر قطور خاطرات و افتخارات استان ثبت و ضبط کردند و با گوش‌جان به پیام تاریخی حضرت امام خمینی(ره) و ندای حق‌طلبی حضرت امام خامنه ای (مدظلّه‌العالی) ، در حمایت از فلسطین، این پاره‌تن اسلام، لبیک‌گویان در راهپیمایی روز جهانی قدس، حضوری آگاهانه، ارزشمند و انقلابی یافتند.
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه خاطر نشان کرد: مردم با حضور و همبستگی خودشان در روز قدس، امسال ثابت کردند که در مقابل همه زورگویان و استکبار جهانی با تمام قدرت ایستاده اند. 

سلطانی در ادامه تاکید کرد: همه آنها که امروز به راهپیمایی روز قدس آمده بودند امیدوار و مطمئن از نابودی رژیم جعلی و خودساخته صهیونیستی هستند و به خوبی می دانستند که ظلم پایدار نخواهد ماند و سرزمین های اشغالی دوباره آزاد شده و به صاحب اصلی خود که همان مردم فلسطین هستند برمی‌گردد و دوباره نسیم خوش آزادی در این سرزمین مثل قبل وزیدن خواهد گرفت.

۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۵:۵۹

دیدگاه های شما