امروز: یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

خواست خدایی: ایجاد کمیته نظارت حقوقی در شهرداری شیراز

خواست خدایی: ایجاد کمیته نظارت حقوقی در شهرداری شیراز

افسانه خواست خدایی ناظر شورا در اداره کل حقوقی شهرداری شیراز از ایجاد کمیته نظارت حقوقی در راستای رسیدگی به پرونده های  خاص حقوقی و  پیگیری مشکلات اداره کل حقوقی در شهرداری خبر داد.

رییس کمیته حقوقی شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه  اداره کل حقوقی شهرداری شیراز در حال حاضر با  پرونده های در جریانی روبروست که  کم توجهی به نتایج زیان بار آن ،آثار جبران ناپذیری بر وضعیت شهرداری شیراز دارد و این موضوع مستقیما حقوق بیت المال و اموال شهرداری را تضییع خواهد کرد ، که در این راستا کمیته نظارت حقوقی هر چه زودتر تشکیل خواهد شد و اداره کل حقوقی شهرداری مکلف به اجرای مصوبات این کمیته می باشد ضمن این که این  مهم به‌صورت مستمر  از طرف شورای شهر ،نظارت و پیگیری خواهد گردید.

خواست خدایی رییس کمیته انطباق لوایح شورای اسلامی شهر با تاکید بر اینکه  ساختار اداره کل حقوقی شهرداری شیراز  نیازمند اصلاحات اصولی است که در این کمیته به صورت جدی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت. وی افزود: آموزش کارشناسان و متخصصین حقوقی شهرداری در راستای آمادگی جهت دفاع از حقوق شهرداری  و ایجاد رویه های لازم  در راستای ایجاد قراردادهای حقوقی تیپ ،برنامه ریزی  و در ردیف بودجه امسال قرار گرفته است که در دستور کار اداره کل حقوقی قرار گرفته است.

گفتنی است که جلسه رسیدگی به مشکلات حقوقی شهرداری شیراز با حضور افسانه خواست خدایی ناظر شورا در اداره کل حقوقی شهرداری ، قاسم حسن پور فرد مدیرکل حقوقی شهرداری شیراز و روسای واحد های زیرمجموعه این اداره تشکیل شد.

۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۷:۰۴

دیدگاه های شما