امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پاسخ به یک شایعه

پاسخ به یک شایعه

بسم رب الشهدا و الصديقين

ادعاهای مطرح شده توسط فردی معلوم الحال در فضاي مجازی در پوششي با عنوان مطالبه گر به تاريخ 23 /2 /1401، در مورد سفر جناب آقای مهدی طاهری رئیس محترم شورای اسلامی شهر شیراز به تهران با هدف اصرار بر حفظ حكم انتصاب جناب آقاي مهندس اصنافی برای شهرداری شیراز از اساس کذب محض بوده و مایه تعجب است که ایشان چگونه و براساس چه مستنداتی چنين تهمت و افترایی را به مهندس طاهری نسبت داده‌اند.
مزيد تنوير افكار عمومي معروض مي دارد، براي جناب طاهری و طبق گفته صریح ایشان آنچه مرجع قانون صلاح بداند، علي السويه است و كمترين اصراري بر له و عليه آن را نخواهند داشت .
این فرد، چندي پيش نیز رئیس محترم شورای اسلامی شهر شیراز را متهم به جانبداري از تخلفات محتمل و غيراثباتي يكي از شهرداران مناطق نموده كه آنهم كذب محض بوده و فاقد وجاهت قانوني است و افترا و تهمت محسوب مي شود .متأسفانه این فرد همیشه منتقد مجازی، طی ماه های اخیر به‌ دفعات اتهامات بی اساسی را خارج از اخلاق اسلامي رسانه‌ای کرده و جالب اینکه وی یک بار قبل از انتشار مبهمات خود از جناب آقای طاهری، سوالي را به صورت خصوصي طرح و پاسخ آنرا مبني بر كذب بودن روايت از ايشان اخذ نموده اما در كمال تعجب بعداً عيناً به عنوان يك مورد اتهامي به رئیس محترم شورای اسلامی شهر شیراز منتشر نموده است!!
متاسفیم از اينكه اعضا و ریاست محترم شورای اسلامی شهر شیراز بايد وقت قانوني متعلق به مردم را براي سوالات و موارد ادعايي ايشان گذاشته و به مردم بگويند كه آنچه این خودشیفته ادعا مي كند، كذب محض است.
آيا ايشان از اينكه دستگاه عظيم شهرداري را دچار استيصال نمايد و يا بر خلاف توجهات مقام معظم رهبري روح اميد را از مديران شهرداري و معالاً از شهروندان مي گيرد احساس اداي تكليف شرعي مي نمايد؟
در انتها از کلیه دلسوزان و کسانی که قصد مبارزه با فساد را دارند كه اگر ان‌شاءالله قصد خیر و نیت خالص داشته باشند، پيشنهاد داریم تا ابتدا به صورت حضوري و سپس از مجاری قانونی به همراه مستندات و در چارچوب مصلحت کشور و نظام به دنبال پاسخ به سؤالات و ابهامات خود باشند .
در اين راستا تاكيد چندباره داریم، درگاه انتقاد از مسئوليني كه خود را انقلابي مي دانند همواره بايد باز باشد چرا كه اتفاقاً آسيب پذيرترين افراد امثال اعضای محترم شورای اسلامی شهر شیراز هستند ، زيرا در منظر و داوري مردمي قرار دارند كه آراي خود را همچون امانت در اختيار آنان قرار داده اند، اما اتهام زني بي اساس و تشويش افكار عمومي موضوعي است جدا كه هدف اقدامات دشمنان نظام بوده و هست. و من ا... التوفيق

۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۰:۴۷

دیدگاه های شما