امروز: دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

هاجری: خالی کردن دل انسانها و جوانان امیدوار از اعظم گناهان کبیره است

محمدرضا هاجری عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: به تعبیر ولی امر مسلمین: امروز خالی کردن دل انسانها و جوانان امیدوار از اعظم گناهان کبیره است.
سیاه نمایی کور از وضعیت کشور، نقشه اهریمنی سه جریان رسوای جهانی (غربی، عبری و عربی) است که بعضی غافلانه در زمین طراحی شده آنها در داخل کشور بازی می کنند. ادعا نمی کنیم وضعیت گل و سنبلی است، اما اینقدر هم تیره و تار نیست که بعضی چوب ناامیدی مطلق بر آن می کوبند. دولت، مجلس، شورا و شهرداری، جملگی منتخب همین مردم هستند، از کره ماه نیامده اند، سه هدف کلان داشته و دارند. امنیت، سلامت و معیشت مردم. در امنیت و سلامت به اوج توفیق رسیده ایم، معیشت را هم می توان با عزم ملی بر خلاف جهت تحریم ها، تهدیدها، فشارهای حداکثری دشمنان به نتیجه مطلوب رسانید. وجود مافیای طماع در حوزه معیشت مردم قابل انکار نیست. با حمایت، اعتماد و کمک مردم می توان پوزه مافیای محتکر و قاچاقچی طماع را به خاک مالید. بدون شک همه مسئولان بصورت شبانه روزی با روحیه جهادی و انقلابی بدنبال حل و فصل معیشت مردم هستند. اصلاح رویه ناصواب و خسارت هدر رفت ۱۸ میلیارد دلار و ۶۰ تن طلا در همان سال اول ارز ترجیحی زمانبر است، اما در پس این سختی ها، آسانی خواهد بود. این وعده الهی است و تخلف ناپذیر است. اگر اقتصاد مقاومتی به درستی عملیاتی شده و با تبعیض و بی عدالتی و مفسدین اقتصادی در گذشته برخورد شده بود، وضع بهتری داشتیم. مردم عزیز با امیدواری به آینده روشن، سیاه نمایی همراه با جوسازی، شارلاتان بازی و غوغا سالاری دشمنان و جاهلان را خنثی خواهند کرد.
البته اگر به یکدیگر رحم کنیم و در گران فروشی و احتکار کالا از یکدیگر سرعت و سبقت نگیریم. زودتر می توانیم به نتیجه مطلوب برسیم وگرنه:
گر حکم شود که مست گیرند / در شهر هر آنکه هست گیرند

۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۸:۳۵

دیدگاه های شما