امروز: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

انعقاد ۳ تفاهم نامه سرمایه‌گذاری برای پروژه‌های جدید کلانشهر شیراز

انعقاد ۳ تفاهم نامه سرمایه‌گذاری برای پروژه‌های جدید کلانشهر شیراز
 
 
سه تفاهم نامه به مبلغ ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای پروژه های جدید شهر شیراز در سه قالب تهاتر، سرمایه گذاری و مشارکت در طول سه سال منعقد شد.


 مهدی طاهری در اختتامیه همایش ملی توسعه سرمایه‌گذاری در شهر شیراز گفت: طی دو روز از برگزاری این همایش دستاوردهای بسیار خوبی نصیب کلانشهر شیراز شد که در این راستا سه تفاهم نامه با مبالغ ۱۰ هزار و ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان جمعا به مبلغ ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای پروژه های جدید شهر شیراز در سه قالب تهاتر، سرمایه گذاری و مشارکت در طول سه سال منعقد شد.
 
رئیس شورای شهر شیراز گفت: شهرداری شیراز قول مساعد داده است که تا پایان خرداد ماه عقد پیمان این تفاهم نامه ها انجام و اجرای پروژه ها صورت گیرد.
 
طاهری، فهرست پروژه های اجرایی به زودی به مردم شهر شیراز اطلاع رسانی می شود، یک قرار داد به مبلغ هزار میلیارد تومان تهاتر در راستای تأمین مصالح همچون سیمان، فولاد و قیر برای دو سال جهت اجرای پروژه ها که مجوز آن به صورت فوق العاده در آخرین جلسه علنی شورای شهر داده شد از دیگر دستاوردهای این همایش است که می تواند شهرداری را از این بحران بیرون آورد.
 
او گفت: انعقاد تفاهم نامه با ۲ شرکت بزرگ تأمین سرمایه با سقف ۵ هزار میلیارد تومان جهت سرمایه گذاری، از دیگر دستاوردهای نویدبخش این همایش برای شهر شیراز بود.
 
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: یک تفاهم نامه دیگر با یک شرکت تولید کننده فولاد به صورت عقد پیمان سرمایه گذاری با شهرداری در جهت احداث و اجرای تبلیغات بر روی ۱۹ پل عابر پیاده منعقد شده است که طی این دو روز برای مذاکرات ۵ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری، بحث و گفت و گو شده است.
 
مراسم نخستین همایش ملی توسعه سرمایه‌گذاری در شهر شیراز با سه محور ایجاد پنجره واحد مدیریت شهری در راستای تسهیل فرایند سرمایه‌گذاری، نقش مراکز دانش بنیان در توسعه سرمایه‌گذاری و شاخص‌های ترویج فرهنگ سرمایه‌گذاری در شیراز به‌کار خود پایان داد.

۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۳:۳۱

دیدگاه های شما