امروز: پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نصیری: مربیان باشگاه های شیراز به دنبال استعدادها در جام رمضان

نصیری خبر داد: مربیان باشگاه های شیراز به دنبال استعدادها در جام رمضان

🔹نصیری، رئیس کمیته ورزشی شورای اسلامی شهر شیراز با اعلام اینکه مسابقات جام رمضان در حوزه آقایان، بانوان، کارکنان و دانش آموزان برگزار شد گفت: مسابقات فوتسال محلات شیراز از پر شرکت کننده ترین مسابقات جام رمضان امسال بود. 
🔹وی تاکید کرد: مسابقات فوتسال به جهت برقراری عدالت و توازن بین تیم ها به دو صورت حرفه ای و آماتور برگزار و باشگاههای معروف شیراز در مراحل حرفه ای شرکت داشتند.
🔹دکتر نصیری یکی از مزایای این رقابت ها را استعدادیابی ذکر کرد و افزود: در برخی از مسابقات مربیانی از باشگاهها شرکت داشتند که برای جذب استعدادهایی که توانایی بازی در این باشگاهها به عنوان آینده سازان ورزشی شهر داشته باشند را زیر نظر گرفتند.
🔹عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: امیدواریم که سالانه این مسابقات با هدف ایجاد نشاط و استعداد یابی برگزار شود.
مجموع شرکت کنندگان در این مسابقات بجز پیاده‌روی ۷۹۶۸ نفر بوده است که یک رکورد در یک دوره مسابقات ورزشی کشور محسوب می‌شود. بجز مسابقات جام پرچم که در دهه فجر ۱۴۰۰ توسط شهرداری شیراز برگزار شد، این دوره دومین دوره مسابقات ورزشی با تعداد شرکت کننده بالای ۵۰۰۰ نفر است.

۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۳:۰۹

دیدگاه های شما