امروز: یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

زارعی: رونمایی از طرح های شهرآگاه و کتاب نظام برون سپاری خدمات شهری

رونمایی از طرح های شهرآگاه و کتاب نظام برون سپاری خدمات شهری

در پنجاه و سومین جلسه کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری از طرح شهرآگاه با هدف مشاوره در ابعاد روانشناختی، شهرسازی و عوارض و همچنین کتاب برون سپاری خدمات شهری رونمایی شد.

مسعود زارعی رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر شیراز و محمدتقی تذروی، محمدرضا هاجری، غلامعلی ترابی و افسانه خواست‌خدایی اعضای این کمیسیون  با تاکید بر مزایای این سامانه و خدمات شهرداری در این طرح به بیان مواردی پرداختند.

نگاه عملیاتی و میدانی شهرداری شیراز همراه با پاسخگویی به مردم و انعکاس آن به شهروندان و ایجاد انگیزه و امید از خدمات‌رسانی مدیریت شهری از موارد مطروحه رئیس و اعضای این کمیسیون بود.


مسعود زارعی رئيس کمیسیون سلامت،محیط زیست و  خدمات شهری شورا با اشاره به رویکرد عملیاتی و اجرایی شهرداری شیراز همراه با پاسخگويی به مردم عنوان کرد: ۱۳۷ راه ارتباطی بین مردم با مدیران شهرداری است و این سامانه هدفمند و کارا میتواند در تجلی مدیریت واحد شهری نقش بسزایی داشته باشد. 

 در طرح شهرآگاه، شهروندان طی تماس با سامانه‌ ارتباطات مردمی ۱۳۷، از خدمات مشاوره ای مختلف روانشناسی (خانواده، کودک، بهداشت روان و ...)، شهرسازی (صدور پروانه، پایان کار، عدم خلافی، استعلام و ...) و عوارض (محاسبه عوارض، تخفیف عوارض، صدور قبض و ...) استفاده‌ می‌کنند.

مهندس زارعی رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر شیراز همچنین در مورد رونمایی از کتاب برون‌سپاری و خدمات شهری(فعالیت های امور شهر شهرداری) بیان کرد: این کتاب اثر سید حسن حسینی از کارکنان شهرداری شیراز اثری ارزشمند است.

رضایتمندی و منافع مردم از مواردی بود که در جلسه رونمایی از کتاب برون سپاری خدمات شهری مورد تاکید نویسنده این کتاب قرار گرفت.

۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۳:۱۶

دیدگاه های شما