امروز: شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

زارعی: بررسی ابهامات میدان میوه و تره بار رکن آباد در جلسه کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا

مسعود زارعی:
بررسی ابهامات میدان میوه و تره بار رکن آباد در جلسه کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورا

اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز، مدیران معاونت های شهرسازی و معماری ، خدمات شهری، اداره کل املاک و مستغلات و شهرداری های منطقه شش و سه و سرمایه گذار از سایت جدید الاحداث میدان تره بار محدوده رکن آباد بازدید کردند. 

 مسعود زارعی با بیان اینکه در این بازدید که در پی جلسه کمیسیون خدمات شهری صورت گرفت دستور پیگیری سه موضوع در دستور کار قرار گرفت، گفت: از آنجا که موافقت اصولی اولیه صادره سایت مورد نظر به منظور ایجاد رقابت سالم در خصوص تأمین میوه و تره بار و سورتینگ و سردخانه در نظر گرفته شده است اما در مسیر اداری طی شده ابهاماتی وجود دارد، لذا ضرورت دارد در جلسه آینده کمیسیون خدمات شهری موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد. 

مهندس زارعی افزود: با توجه به ابهامات ایجاد شده در فضای مجازی و لزوم شفاف سازی در خصوص نحوه طرح تفکیک توسط اداره املاک شهرداری، مراتب توسط کمیسیون خدمات شهری به کمیسیون شهرسازی ارجاع تا پس از بررسی های جامع و کامل، نتایج حاصله جهت ادامه بررسی و تعیین تکلیف به کمیسیون خدمات شهری ارجاع شود.

 رییس کمیسیون خدمات شهری شورا اضافه کرد: پس از بررسی های کارشناسی در کمیسیون تصمیمات متخذه به منظور استحضار و اظهار نظر کلیه اعضای شورای اسلامی شهر شیراز به کمیسیون تلفیق ارجاع خواهد شد و نتایج حاصله آن در صحن شورای شهر و جهت استحضار مردم شریف شهر شیراز مطرح خواهد شد. 

گفتنی است مهندس زارعی در پایان این بازدید تأکید کرد: نتایج موضوع به همراه طرح شهرداری برای انتقال مشاغل هدف در جلسه بعدی کمیسیون خدمات شهری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۱:۰۰

دیدگاه های شما