امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

زارعی: بازدید رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری

 بازدید رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری

🔸️ مهندس مسعود زارعی رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی از سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز بازدید و با کارکنان و شهروندان دیدار و گفتگو کرد.

🔸️مهندس زارعی با اعلام رضایتمندی از عملکرد سازمان بیان داشت : موفقیت در عرصه مدیریت شهری و کسب رضایتمندی شهروندان زمانی تحقق می یابد که کارکنان مجموعه بصورت همدل، متحد و صادقانه در یک مجموعه کار کنند.

ضرورت حفظ وتوسعه سرانه فضای سبز شهری به منظور بهره مندی تمامی مردم در نقاط مختلف شهر، تسریع و نظام مند کردن پرداخت حقوق کارگران، تشکیل کارگروه به منظورتدوین آیین نامه در خصوص  واحد های فضای سبز و زیباسازی مناطق یازده گانه و ساماندهی تابلوهای و کانون های تبلیغات محیطی و تشکیل کارگروهی در خصوص نظارت بر عملکرد پیمانکاران متشکل از کارشناسان سازمان و مناطق از جمله مواردی بود که در این بازدید مورد تاکید قرار گرفت.

در ادامه این بازدید روح اله مظفری، رییس سازمان ضمن ارائه ی شرح مختصری از عملکرد واحدهای مختلف سازمان ابراز امیدواری نمود، پروژه های در دست اقدام سازمان به همت کارکنان پرتلاش  با سرعت و کیفیت هر چه بیشتر به انجام برسد و موجبات رضایتمندی و خشنودی شهروندان را فراهم نماید.

۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۷:۱۱:۰۳

دیدگاه های شما