امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

طاهری: پیام تبریک رئیس محترم شورای اسلامی شهر شیراز برای انتصاب رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار سرتیپ پاسدار، مجید خادمی

«بسم الله الرحمن الرحیم»

برادر گرانقدر

سردار سرتیپ پاسدار، مجید خادمی

رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام و تحیّات

به فرموده‌ی رهبر معظم انقلاب، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مجموعه‌ای است که وجودش امروز، برای کشور و ملت ایران و همه‌ی هدف‌های والایی که این ملت برای خودش ترسیم کرده است، ضروری و لازم است. سپاه پاسداران امروز، بحمدالله فهرست بلندی از افتخارات و تجارب و نوآوری‌های نظامی و فنی و نیز مجموعه‌یی از نیروهای مخلص و متعهد و کارآمد و حزب اللهی را در اختیار دارد. 

انتصاب شایسته جنابعالی به سمت رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرماندهی معظم کل قوا که بیانگر تعهد، کارآمدی و شایستگی‌های برجسته شما در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تبریک عرض می‌نمایم.

 

وجود تعهد، تجارب ارزنده و روحیه انقلابی شما، منظومه مبارک و ارزشمندی است که یاری بخش جنابعالی در مسئولیت خطیر جدید خواهد بود. امیدوارم در سایه تعهد، تخصص و تجارب ارزشمندتان، شاهد تقویت و ارتقاء بیش از پیش اقتدار و توانمندی‌های کشور در زمینه تأمین امنیت و آرامش کشور در مقابله با نفوذ، جنگ‌های اطلاعاتی، ترکیبی و شناختی دشمنان قسم خورده این مرز و بوم باشیم.

توفیقات روزافزون شما را تحت عنایات حضرت ولی عصر (ع) و تدابیر و رهنمود‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا، حضرت آیت الله امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۲۱:۲۶

دیدگاه های شما