امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

نصیری: مرکز نوآوری شهرداری شیراز موظف به ارائه نیاز‌های شهرداری به مجموعه‌های نوآوری و دانش بنیان

مرکز نوآوری شهرداری شیراز موظف به ارائه نیاز‌های شهرداری به مجموعه‌های نوآوری و دانش بنیان

مهدی نصیری رییس کمیته هوشمندسازی شورای اسلامی شهر شیراز در جلسه هم اندیشی نوآوری که با حضور دکتر پاکفطرت عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی و برخی از مدیران مرتبط با حوزه نوآوری و دانش بنیان شیراز در مرکز نوآوری شهرداری شیراز برگزار شد، ضمن تشکر از حضور مدیران بیان کرد: مرکز نوآوری شهرداری را با دو رویکرد ارائه نیاز های شهرداری به مجموعه های نوآوری و دانش بنیان و پیگیری ایده های نوآورانه مدیریت شهری از سمت بخش خصوصی را از وظایف اصلی مرکز نوآوری بر شمرد وخاطر نشان کرد: مرکز نوآوری شهرداری قرار نیست فعالیتی موازی مراکز نوآوری دیگر را انجام دهد و صرفاً بر این دو وظیفه اصلی تمرکز خواهد کرد. این دو وظیفه بیشتر جنبه کاتالیزوری و کاهش بروکراسی ها را خواهد داشت. 
نصیری افزود: جلسات همفکری با شرکت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را با حضور نمایندگان نظام صنفی رایانه ای استان فارس و مدیران مرتبط شهری در شورا به صورت مرتب برگزار خواهیم کرد که در این جلسات تصمیمات مشترک می تواند موثر باشد.
در پایان رییس کمیته هوشمندسازی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: استفاده از ظرفیت شرکت‌های بزرگ حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهر به عنوان رابط شهرداری و شرکت های نوپا یک راهکار مناسب برای بهبود و افزایش سرعت فعالیت‌ها خواهد بود.

۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۰:۰۸

دیدگاه های شما