امروز: چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

خدمات جامع موکب خادمین حضرت احمدبن موسی- شاهچراغ(ع) شهرداری شیراز در نقطه مرزی شلمچه مشهود است

مهندس زارعی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: موکب خادمین حضرت احمدبن موسی- شاهچراغ(ع) شهرداری کلان شهر شیراز یکی از بزرگترین و جامع‌ترین موکبی بوده که در مسیر زوار اربعین حسینی در نقطه مرزی مشغول به فعالیت بوده و خدمات آن مشهود است.

مسعود زارعی با حضور در موکب خادمین حضرت احمدبن موسی- شاهچراغ(ع) شهرداری شیراز در نقطه مرزی شلمچه و بازدید از ۵ محور خدمات دهی این موکب به زائرین اربعین حسینی در موضوعات حمل‌ونقل، اسکان و ارائه خدمات بهداشتی، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، گردشگری مذهبی و تکریم خانواده و تنظیف و پاکسازی، با اظهار تقدیر از تلا‌ش‌های خادمین این موکب بیان کرد: از اقدامات بسیار خوب، موثر و عظیمی که در این موکب انجام شده و در حال انجام است، قدردانی می‌کنم.

وی با بیان اینکه این موکب یکی از بزرگترین و جامع‌ترین موکبی بوده که در مسیر زوار اربعین حسینی در نقطه مرزی مشغول به فعالیت بوده و خدمات آن مشهود است، افزود: باید تلاش شود تا سال به سال مشکلات جاری آن کمتر شده و به سمت ثبات در خدمات‌رسانی به زائرین برود. 

زارعی عضو شورای اسلامی شهر شیراز با تصریح بر ثبات این موکب در آینده گفت: این موکب باید به سمت اقدام اثباتی در ایجاد سازه ثابت و ابعاد مختلف خدمت‌رسانی حرکت کند تا شاهد اقدامات گسترده‌ای در این زمینه باشیم.

۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۰:۴۳

دیدگاه های شما