امروز: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام رئیس شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت رحلت جانگداز رسول اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع)

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در  پیامی، سالروز رحلت پیامبر ختمی مرتبت، حضرت محمد مصطفی (ص) وشهادت دواختر اخترتابناک امامت و ولایت، حضرت امام حسن مجتبی(ع) وامام رضا (ع) را تسلیت گفتند:

متن پیام به شرح زیر می باشد:

در سوگ نبی جهان سیه می پوشد

 

در سینه،دل از داغ حسن می جوشد

 

از ماتم هشتمین امام معصوم  

 

هر شیعه ز درد جام غم می نوشد

هر ساله با فرارسیدن روزهای پایانی ماه صفر، رحلت آخرین سفیر الهی، نگین خاتم نبوت، حضرت رسول اکرم صلی‌الله عليه و آله، شهادت مظلومانه کریم آل طه، امام حسن مجتبی (ع) و شهادت غریبانه هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام رضا(ع)، بار دیگر زمین و آسمان در غم از دست دادن برترین برگزیدگان الهی به سوگ می نشیند.  

رسول گرامی اسلام و اهل بیت وی، مظهر تامّ اسمای الهی و آیینه تمام نمای صفات جمال و جلال حقّ‌اند و تمسک به ریسمان این بزرگان، بدون شک، تنها راه سعادت دنیوی و اخروی بشریت است.

اینجانب رحلت سرسلسله رسالت، پیامبر رحمت و مهربانی، حضرت محمد مصطفی (ص) و  شهادت مظلومانه کریم آل طه، امام حسن مجتبی (ع) و شهادت افتخار ایرانیان، شاه خراسان، حضرت امام رضا (ع) را به تمامی مسلمین جهان و مردم ولایتمدار شهر شیراز تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و امید دارم که مورد لطف آن بزرگواران در این دنیا و مورد شفاعت آنها در روز قیامت باشیم و همه ما با پیروی از سیره علمی و عملی آن بزرگان سعادتمند شویم . و من الله توفیق.

۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۷:۱۱

دیدگاه های شما