امروز: جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

پیام مهدی طاهری رئیس شورای اسلامی شهر شیراز به مناسبت هفته نیروی انتظامی

هفته نیروی انتظامی

بسم الله الرحمن الرحیم 

نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی است. بنابراین باید اقتدار داشته باشد ،اما این اقتدار به معنای ظلم کردن و حرکت بی مهار نیست.
(حضرت آیت الله امام خامنه ای) 

امسال در حالی هفته نیروی انتظامی را آغاز می کنیم که نعمت وجود این جان برکفان و اقدامات جهادی آنان در مبارزه با ناامن کنندگان ایران اسلامی در در اغتشاشات اخیر به شکلی بارزتر بر همگان عیان است.
هفته نیروی انتظامی فقط مناسبتی جهت تلنگر به خویشتن برای قدردانی از تلاش‌های کسی است که نعمت امنیت را برای ما فراهم می کند، نعمتی که تا نباشد قدرش را نمی دانیم. نعمتی که اگر نباشد، سلامت نیز وجود ندارد؛ همچنانکه اقتصاد و توسعه در گرو آن است.
و اکنون نیرویی که اینچنین حافظ زیرساخت‌های پیشرفت همه جانبه ایران در رسیدن به تمدن نوین اسلامی است ،به فرموده فرمانده کل قوا مقتدرانه وظیفه خویش را انجام داده و به واسطه تهمت ها ، مظلومانه نقش آفرینی خویش را امتداد می دهد.
اینجانب به عنوان عضوی از جامعه اسلامی و خادم مردم در شورای اسلامی شهر شیراز ضمن تبریک این هفته به سلحشوران فراجا حمایت خویش و مجموعه شورای شهر را از این حافظان امنیت اعلام داشته و آماده همکاری با آن عزیزان جهت تداوم استقرار زیرساخت های حفظ امنیت در شهر شیراز می باشیم.

مهدی طاهری 
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز

۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۸:۴۸

دیدگاه های شما