امروز: جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

حضور محمد تقی تذروی نائب رئیس شورای اسلامی شهر در آیین برگزاری یادواره شهدای محلات در شهرداری منطقه پنج شیراز

محد تقی تذروی نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام حسن عسگری (ع) عنوان کرد : باید از رهروان راستین و صدیق ائمه اطهار باشیم، رهرو بودن تنها به ذکر گفتن نیست باید در این راه قدم برداشت ،قدمی که در مسیر سربازی حجت ابن الحسن عسگری (ع) باشد.

محمد تقی تذروی از برگزار کنندگان این مراسم تشکر کرد و با بیان این مطلب که شهدا مایه آبرو و عزت محلات هستند افزود : زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

تذروی پس از بیان خاطراتی از دوران هشت سال دفاع مقدس گفت : در این جنگ نا برابر ، عراق با وجود پشتوانه قدرت های جهانی غرب و شرق و کشورهای عربی نتوانست حتی یک وجب از سرزمین عزیزمان را جدا کند و در رسیدن به اهدافش ناکام ماند.

وی در گفت و گو با خانواده شهدا اظهار کرد : خانواده شهدا چشم و چراغ راه ما هستند با وجود ارزشمندشان راه ، گم نمی شود و وجودشان منشا خیر و برکت الهی است.

همچنین افزود : این افتخارات را فرزندان و برادران شما با دلاوری و فداکاری آفریدندو با جان و دل حرکت کردند و قله های بلند رشادت و شهامت را درنوردیدند و دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام کردند، اگر این عشق نبود قدم به قدم بر نمی داشتند.

۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۲۳:۲۴:۲۸

دیدگاه های شما