امروز: شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

گفتمان شورا، گفتمانی انقلابی و تنها برای خدمت صادقانه است

مصطفی کیانی رحیمی، عضو جدید شورای شهر شیراز، در هشتاد و پنجمین جلسه علنی شورا در نخستین نطق پیش از دستور خود گفت: این دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا که با تکیه بر گفتمان انقلابی آغاز گردیده، کسی برای قدرت نباید مسابقه دهد؛ بلکه تمام ماهیت قدرت، فقط برای خدمت صادقانه است.

وی در ادامه افزود: این شورا، شورای انقلابی است و از بابت این انقلابی بودن مورد تأیید مردم قرار گرفت که انتظار است اعضای محترم شوراهای اسلامی، بستری برای وحدت، همگرایی و همکاری نیروهای انقلابی فراهم نمایند تا زمینه رضایت‌مندی مردم و اعتماد بیش از پیش آنان به نظام مقدس اسلامی فراهم گردد. وی در پایان از آحاد جامعه، مردم شریف شهر مقدس شیراز، علما و روحانیون معزز، اصحاب رسانه، نخبگان  و جـریـانـات سیاسی عـاجـزانه در خواست کرد ضـمن ارشـادات مشفقـانـه خـود و بـا تـوجه بـه متـن و پرهیز از حواشی، فضایی آرام برای خدمت رسانی بهتر خادمان خود در شورا و شهرداری فراهم نمایند. وی در ادامه با بیان این که بی‌شک تنوع در دیدگاهای اعضای شورا نشان از اختلاف در مبنا و انشقاق نیست، افزود: این تنوع دیدگاهی، تفاوت درشیوه‌ها و نشان از پویایی وسرزندگی شوراست که خروجی آن باعث اخذ تصمیمات بهتر در مسیر خدمت رسانی به مردم نجیب شهرمان خواهد شد.

کیانی رحیمی در پایان از حسن اعتماد روحانیون و خانواده معزز شهدا، ایثارگران، فرهنگیان، بازاریان و کسبه، بازنشستگان، جامعه بزرگ عشایر، یاوران شورا، ورزشکاران، صنوف و دیگر عزیزان قدردانی و سپاسگزاری کرد

۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۶:۳۲

دیدگاه های شما