امروز: یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

سیاست گذاری شورا در راستای حمایت از بنیان خانواده با ایجاد فضاهای خاص تفریحی ورزشی برای بانوان شهر

افسانه خواست خدایی، رییس کمیته بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر شیراز و عضو هیئت رئیسه شورای شهر شیراز گفت:با توجه به سیاست گذاری شورا حمایت از  بنیان خانواده در دستور کار شورا قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز:  افسانه خواست خدایی در آیین افتتاح ۲۹ پروره عمرانی، فرهنگی، گردشگری در سطح شهر شیراز و  با اشاره به بازطراحی باغ بانوان که  مدت زمانی تعطیل بود، عنوان کرد: این باغ در راستای مصوبه شورای اسلامی شهر در ایجاد حداقل یازده باغ بانوان در مناطق شهرداری ، بازطراحی و فضاهای ورزش و تفریحات خاص بانوان و فرزندانشان فراهم شده است.

خواست خدایی گفت: چنین طراحی باغ  بانوانی در نوع خود در کشور بی نظیر است و در تمام مناطق به ویژه مناطق کم برخوردار پیگیر ایجاد چنین باغ هایی برای بانوان و کودکانشان  هستیم. 

خواست خدایی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد نقش و جایگاه زنان و تاکید بر ضرورت موضوع تبیین و روشنگری در این حوزه  بیان کرد شورا و شهرداری امروز به نیازهای بانوان  توجه خاص داشته  ودر  این راستا مقرر شده حداقل ۱۱ باغ خانواده و بانوان تحت عنوان مهربانو در شیراز داشته باشیم،وی خاطرنشان کرد: شهرداران مناطق در حوزه سیاست گذاری تلاش کنند تا به سرعت در مناطق مختلف  نیز شاهد افتتاح باغ ویژه بانوان باشیم.
عضو شورای شهر شیراز بیان کرد: معتقدیم که یک باغ برای یک منطقه کم است و قطعا باید تعداد آن افزایش یابد و تقدیم به بانوان این شهر شود که هم در زمینه تفریح ، ورزش و آموزش و هم در حوزه اشتغال و حمایت از هنرمندان و زنان سرپرست خانواده تاثیر بسزایی خواهند داشت.
خواست خدایی گفت: این پروژه در راستای اهدای برکت آرامش و امنیت به خانواده و بانوان است که شایسته آرامش هستند و با سیاست گذاری که در شورا شده است قطعا نیل به این هدف محقق می شود.

۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۷:۵۳

دیدگاه های شما