امروز: یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
شورای اسلامی شهر شیراز

شورای اسلامی شهر شیراز

امکان پرداخت الکترونیکی عوارض نوسازی شهرداری با سامانه سرو

مهدی نصیری، رئیس کمیته هوشمند سازی شورای اسلامی شهر شیراز:

امکان پرداخت الکترونیکی عوارض نوسازی شهرداری با سامانه سرو

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز: دکتر نصیری با اعلام این مطلب عنوان کرد: در راستای توسعه خدمات به شهروندان و جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش سفرهای درون شهری و تسهيل و تسریع در پرداخت عوارض نوسازی شهرداری با   گسترش خدمات سامانه سرو  برای شهروندان فراهم شده ، که بدون حضور  اقدام به پرداخت عوارض خود نمایند.

نصیری عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت:  سامانه مذکور این امکان را برای شهروندان فراهم می‌کند که عوارض خود را به صورت نقدی و در صورت موافقت شهرداری به صورت  اقساط پرداخت نمایند. شهروندان می‌توانند با وارد شدن در سامانه و ثبت کد نوسازی از میزان بدهی خود اطلاع یابند.

وی در پایان گفت: تلاش بر این است که خدمات ارایه شده در سامانه سرو را سرعت بیشتری بدهیم و در آینده خدمات دیگری به سامانه اضافه خواهد شد.

عضو هیات رییسه شورا اظهار امیدواری کرد که امکان پرداخت الکترونیکی با سامانه سرو پرداخت به موقع عوارض توسط شهروندان را بیشتر می‌کند و  این مدیریت شهری  را در اجرای پروژه‌های شهری در بخش‌های مختلف بیش از گذشته یاری میکند که کمکی شایانی برای گسترش ، توسعه و آبادانی و همچنین رونق شهر فراهم می‌کند

۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۸:۲۵:۵۳

دیدگاه های شما